Esmaspäev.

   Pühapäev kadus lihtsalt käest aga ma olen peaaegu enda söömisega rahul. Kindlasti 100 % õige see polnud aga siiski suutsin juua piisavalt vett ja hoiduda kõigekõige jubedamatest patudest kindlasti ja sõin isegi 4 korda.

Tänane söömine on ka toimunud nii palju kui on toimunud korralikult. Kuna ma hetkel harjun jälle pärisorjusega siis ma püüan saada enda söömise paika ja, et see toimuks ikka kindlasti 4 korda. Täna on see toimunud vaid 3 korda kuna hommik läks kiiresti ja asjad toimusid nii, et mul polnud plaani ja paigas minu enda jauks. Selle eest olen ma uhke, et suutsin jälle piisavalt vett juua mis viimasel ajal nii unarusse jäenud on. Tööl olles on kõige ketgem asja joonel hoida kui enda 1,5l vee pudel lähedal hoida ja silma all siis meenub, et jooma peab seda. Kuna mu tööpäevad on kella 8-17.00 siis ma panin endale paika, et hommiku söök toimub 6,30 aeg, siis kell 11,00 aeg söön , kell 14,00 ja kõige viimane jäeb sinna 19,00 paiku. Vahed pole küll kõige paremad aga alguses püüan nii saada üldine harjumus tagasi süüa korralikult ja regulaarselt. Kuna ma armastan enda aega endale hommikul siis pole ka võikalik hommiku sööki hilisemaks lükata kuna pean astuma juba 7.25 kodust välja, et jõuaks Härra H viia lasteaeda ja siis tööle joosta kiiresti nii, et ma loodan, et minu organism lepib alustuseks sellega mis mul anda on.

Hetkel ei hakka ma endale peale suruma ka trenni vaid just, et ma saaksin enda toitumise korda ja piisavalt liikumist ka õues. Sügisest on mul kindel plaan liituda spordiklubiga aga kõige pealt toitumine korda, harjumine lasteaiaga ja piisav vedelik ja siis teised asjad juurde. Selles suhtes ma ei kurvasta kuna mu töö on piisavalt liikuv ja kindlasti on ka füüsilit väga palju. Lebotamise lõpetamiseks on seegi alguses piisav trenn mulle ja annab lihastele tööd.

Jätkan enda toidu pildistamist, et endal  oleks silmade all mida ma söön ja kui palju. Kui tulemusi pole saan ümber hinnata enda söömise ja vigasi otsida mida parandama peab ja muutma.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s