69,4 kilo.

Täna astudes kaalule ma ei kartnud eriti kuna mu verinenädal oli läbi ja ma olen piisavalt tubli olnud enda jauks, et juurde ei saanuks tulla vist.

Eelmisel kolmapäeval olin ma 71,8  ja sellel kolmapäeval 69,4 ja ma olen uhke, et ma jälle 6ga algan. ma tean ise ka, et pole võtnud seda alla vaid vesi mu kehas jälle väljub mitte ei hoia seda kinni. Kuna viimastel päevadel palju liikumist olnud kui 1,5 kuu jooksul diivanil siis asi ikka täiega korras ma ütleks.

Sõin täna neli korda nagu korralik on. Hommikut alustasin pudruga, esimeseks lõunaks oli omlett singi/juustuga , siis sõin porgand/brokoli/uba ja õhtuks sõin ema juures suppi. Nii, et asi oli tasakaalus kuigi vahed venisid natukene liigaliiga pikaks aga kuna ma pole harjunud veel tööga siis annan endale andeks.

Ma peaksihn rohkem puuviljasi enda menüüse lisama, et piisavalt saada vitamiine. Kuigi ma peaksin hakkama D ja C – vitamiini juurde võtma, et hoida ära talvised külmetused ja viirused ehk. Ma pean lihtsalt lootma, et kui ma toidule juurde vitamiine õgin siis me Härra H saame sellel aastal rohkem lasteaias, eelkoolis ja trennides käia kuigi asi juba aastatega areneb. Minu kõhklus  spordisaali suhtes ongi see, et kui maksan ära kas ma reaalselt saan hakkata kohal käima aga seda vist näitab vaid tulevik ise.

Ma tunnen, et mu organism vajab jälle vett ja see meeldib mulle, et ta on harjunud jälle vedeliku tarbima kuigi see pidev wc käimine on endiselt tüütu minu jauks. Vesi puhastab organismi ja seda suve on vaja mul küll kehast välja ajada  aga samas sain ma siiski sellest õppe tunni mis jäeb meelde, et liiga lõdavfaks andes kautad sa läbi saamise endaga.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s