Taevast sajab toitumiskavasi.

Kuna minu kaal kõikub nii 5 kilo kanti viimasel 3 nädalal siis kirjutasin täna Fitlap.ee meeskonnale sellest, et saada teada millest see olla võib. Eelmisel kevadel ma kasutasin mõndaega 3 kuud nede programmi ja see sobis mulle. Ma ei läinud neilt lunima kava vaid lootsin saada neilt abi kuna googel andis mulle väga imelike vastuseid. Sain enda küsimusele vastuseks, et ma peaksin enda toitumise paika panema ja nemad annavad mulle selleks 1 kuu tasuta võimalust. Woop-woop ja nad ei soovi vastu midagi saada vaid hiljem tagasi sidet selle kohta kas sain enda kaalu kõikumise korda. Mis mul nüüd muud ikka kui ennast kokku võtta ja alustada uuesti!  Tõesti mul on tunne, et august sannab välja kaevata ennast kui keegi annab labida mitte tervet kätt. Jah minul tekkis hetkel võimalus ja ma pean seda lihtsalt ära kasutama. 

Eile ma rääksin Lauraga, et üksinda olles on kergem kaalu kautada kui suhtes olla. Tema rääkis, et temal oli kergem kui Tartus elas kaalu kautada kui kodus olles või Härra H koos olles. Imelik eks kuna perekonna toestus on kõige olulisem asja juures. Hommikul teatas minu Härra, et ta sõidab juba pühapäeval ära mitte teisipäeval ja ma vihastasin isegi hetkeks aga nüüd mõtlen, et kõik on õigel ajal hoopis. See 3 nädalat keskendun enda toitumise paika saamisel ja rohkem ei libastu kui tagasi tulen. 3  nädalat täpselt pares aeg saada asjad paika enda jauks 😉

Ma ei alusta homme vaid ma alustan juba tänasest ja järgmisest toidukorrast. Homme hommikul kaalun ja mõõdan ennast ära korralikult . Siis hea jälgida kas olen tubli olnud või mitte.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s