toitumishäire algus või madal enesehinnang ?

Kirjutasin eile tegelikult pika postituse siia miks ma nii vaikseks jäenud ja otsisin endast vastuseid aga lõpuks jooksin nii kokku, et enam ise ka aru ei saanud mida ma kirjutan. Las see jäeda aga sellest sain aru küll, et ilma toiduta ma pole suuteline enda unistusi täitma. Vähemasti mitte ilma tervisliku toituta ja piisava liikumiseta ja ma pean leidma endast jälle selle klõpsu ülesse, et asjad liikuma hakkaksid korralikult.

Minust on lihtsalt tohutult silmakirjalik vinguda, et ma ei saa hakkama aga ise ei viitsi  tegeledagi sellega enam korralikult. Ma olen nagu kõik enamus inimesi kes pole endaga rahul ja siis vinguvad aga ette ei võta endaga mitte kui midagi. Selgelt mõeldes ma saan aru, et tegelikult on mul teadmised, oskused ja võimalused olemas aga motivatsioon on lihtsalt jalutamas hetkel. Kõik elus sõltub meist endast mitte kellegist teisest…

Kui ma hakkasin kaalu alandama ja kaal koguaeg kukkus siis ma ei mõistnud neid tutavaid kes andsid alla, ei saanud hakkama aga nüüd saan küll aru nemad olid ka mugavustsoonis nagu mina hetkel. Kes tahab ikka endale kindlast rutiinist välja tulla ja veits rohkem pingutada kui nii mugav on? Ma arvan, et enam ei olegi asi niinii väga söögis mida ma söön vaid kogustes ja alkost mida nädalavahetustel tarbin ja hiljem kassin lihtsalt. Inimloom on ikka imelik olevus küll oma vigasi teab aga muuta neid ei viitsi lihtsalt või ma ei oska kohe üelda milles asi on.

Kuid siiski ma proovin jälle , ma proovin see kord kauem püsida teel kui eelmine kord kuna enne kui ma pole enda soove saavutanud ei suuda ma endaga lõplikult rahu sõlmida, lihtsalt kõik on siis paigast ära. Meie ise looma enda maailma enda mõtetega , keegi teine seda ju ei tee.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s