Saatus astus vahele

Pühapäeval peale hommikust mõtlistusi  mis kandus ka edasi terveks päevaks olin ma motivatsiooni täis, tahtejõudu ja uusi plaane aga kaks päeva hiljem olen ma häältu lihtsalt.

Pühapäeval ma jalutasin Kristiinesse sõbranna juurde ja sain 4,75 km endale sellised valusad villid, et tagasi pidin bussiga tulema. Kudas ma armastan uusi jalatseid, kudas ma armastan. Mul on isegi valus sokke jalas hoida kuna hetkel on tunne, et hõõruvad mind, rääkimata ükskõik mis jalatsite kandmine on piin. 

Esmaspäeval astusin ma enda suurele hirmule vastu toidu suhtes tööl aga ma sain edukalt hakkama sellega ja ei ajanud endale kooke/saiakesi ja magustoite näost sisse vaid olin täiesti mõistlik. Liiga palju ei söönud, liiga pikka vahet ei hoidnud. Tööl on mul lõuna maksumus 0.80 senti ja ma saan täpselt nii palju süüa kui mulle sisse mahub ja mida meil just hetkel olemas on ja väga raske on kui see terve päeva silmaall on. Samas ilma enesedisipliinita pole mitte midagi võimalik elus kahjuks ja nii ma enda iseloomu kasvatangi siin vaikselt ja usinasti.

 

Eile Härra H-le järgi käies avastasin ma teise emaga vesteldes, et mul pole häält. Täna hommikuks oli asi nii hull, et ma peaaegu ei olnud võimeline rääkima aga loivasin ikka tööle aga juba pool 12 olin kodus tagasi külmavärinate, peavalu, kõrvavalu  ja kurguvaluga mis ei lase mul isegi enda sülge neelata . Kindel otsus oli ennast näitata arstile kuna mul on see kohutavalt inetu komme haige olla harva aga siis kui olla siis väga korralikult.  Arst oli kiire ja konkreetne mul on häältepaelte põletik aga enne AB kuuri ikka proovime asjast saada võitu sooja tee, astelpaju salvi, vaikides ja teega. Kui Reedeks parem pole siis pean tagasi minema uuesti verd ja kurgu proovi andma mis täna olid negatiivsed õnneks.

 See nädal olen ma trennist maas aga õnneks on mul hoida enda toitumine kontrolli all mis on 80% kaalu langetuse aluseks. Vähemasti mu meespere ei saa paar päeva õiendada kuna mu hääl pole just väga tugev ja seda ei kuule eriti.

 

– 1 märtsi kaal oli 73,8 ehk siis aastaga 4,8 kilo juures. Kurvastab aga samas mu enda lollus, vaid minu enda!

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s