Hea hommik

Kuna ma tegelen endaga jälle siis ma hindan väikesed asju mis maailma minu jauks nii heaks muudavad, kui otsida on neid meie igapäeva elus nii palju.

Ma armastan hommikuid endale kus on mul aega ärgata. Kui on aega ärgata siis tuleb alati hea päev. Täna hommik oli täpselt selline millal mul oli aega ärgata, lürpida kohvi ja enda mõtteid mõelda ja see andis nii inimese tunde mulle. Kannatus katkeb kui ärgates ma pean kohe jooksma, ringi siblima ja kõik jäeb läbi mõtlemata ja puudub aeg enda mõtetel elada.

Minu jauks on alati olnud hommikud rasked, väga tujukad ja ma olin pahur nagu tigetikker. Kaks aastat tagasi kui ma õppisin hommikust sööma  siis taipasin, et kui ma ärkan varem ja mul on aega endale olen ma palju parem inimene ja naeratan tihedamini hommikuses bussis. Kui hommikul enda päev läbi mõelda siis jookseb see paremini, kõik laabub plaanipäraselt ja kenasti. Ma ei läinud närvi selle peale kui unesegane Härra H ei saanud ennast piisava kiirusega riidesse, kui ta uimas või oli pahur enne lasteaeda, sellega toime tulemine oli täiesti käkitegu mis ei viinud mind rivist välja ja kõik hakkas laabuma.

Ühel hetkel hakkasin õppisin ma ärkama 45 minutit ennem last, et võtta julmalt aega vaid endale päevast. See oli see aeg kui ma mõtlesin enda mõtteid, jõin kohvi, suitsetasin esimese sigareti vaikuses ja mul ei olnud kiire, sain vaikselt lugeda uudiseid ja elul oli hoopis teine maitse juures. Mina olen hommiku inimene ja peale lapse magama minekut kukun ma unede maailma ja siis on mul raske endale aega võtta. Viimasel ajal peale seda unepuudus perioodi ei ole ma suuteline enam varem ärkama ja elu nautima kuna tavaliselt uinun ma vastu hommikut sügavasti ja siis on nii raske unest lahti lasta õigel ajal. See on tähendanud ka seda, et ma olen rohkem turtsakas kui tavaliselt aga täna hommikul peale Preili K ära minekut sain ma endale aja see oli vapustavalt suurepärane. Tunnen kudas ma olen energiat täis ja valmis minema päevale vastu heas tujus!

Tööpäeva hommikul tõesti mul nii palju aega pole, et vaatata ära ”Grey’s Anatomy” uut osa mida ma täna hommikul tegein ja mille osa jälle nii hea oli, nii kohutavalt hea!

 

Suurepärane on see, et väikesed asjad teevad elu nii magusaks ja heaks!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s