Hommikud on juba valged

Eile hommikul koristasin kodus jälle ja Härra M aitas mul toa teisuguseks tõsta, et rohkem ruumi oleks ja valgust. Alati on inimestel probleem olnud, et meil ei ole diivanilauda ja nüüd meil tekkis see iseenesest koju aga minu arvates võttis nii palju ruumi ära. Siis tõssime ümber, et oleks rohkem ruumi toas , avaram oleks ja ma saaksin avarust nautida.

Härra M eile valas kohvi ja see tilkus maha ja kassi peale. Mida ta tegi? Pühkis jalaga kohvi pleki ära ja oli selle juures väga rahul, et nii kaval on.

Eile ta otsustas ära, et siiski sõidab järgmisel nädala ära kuna siiski see on vajalik, et meil raha oleks elamiseks. Õnnelik ma küll ei ole hetkel selle üle aga ma üritan mitte mossitada ja tujutu olla ja sinna maani normaaset pereelu elada. Endale ju lubasin, et see kord ma võtan asja mõistusega ja teen temale selle võimalikult mugavaks. Vähemasti see kord  ta ei sõida teisele poole maakera ja teise aega… Siis peaks olema suhtlemine võimalik. Eks need emotsioonid alles hakkavad elama ja tekkima selles ära sõidu osas aga ma püüan normaalne olla.

Kuna see nädal olen ma haiguslehel olnud siis järgmise nädala H kooli mineku suutsin ma nii organiseerida, et ma ise teda viima ei pea. Seegi hea sellel korral 🙂

 

Öösel oli Preili K siin nagu viimasel ajal tihti juhtub, vaatasime telekat, sõime ja olesklesime niisama. Mina oleksin veel õhtul üleval olnud aga kuna suuretoa Diivan on endale uue elaniku leidnud kes pidi hommikul tööle minema läksime varakult magama ära. Hommikul jõime kohvi koos enne tema ära minekut ja arutasime maailma asju, kui aus olla siis mina unistasin veel paari tunnisest unest aga nüüd ma istun siin ja kirjutasin ridas.

 

Härra H on täna liivateraapia esmaskortsel, ma küll googeldasin selle kohta aga täpselt vastust ma ei saanud mida see tegelikult tähendab. Kurja see kindlasti ei tee ja täpsema infi saan kohale minnes kuna googel ei olegi alati kõigekõige targem ja ei anna täpseid vastuseid. Nõustajad saavad seda erinevalt teha ja see vajab igale inimesele erinevat lähenemist…

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s