Reede

Eile peale enda hea tunde nautimist otsustasin ma Härra M tanki panna ja ta saata Härra H liivateraapiasse ja ise sellel ajal triikida ära mitmemasina jagu pesu mis mind ootas. Tegelikult kui aus olla siis ma lihtsalt ei viitsinud ennast riidesse panna ja välja minna. Andsin lihtsalt Härrale võimaluse olla hea ja kasulik isa enne ära sõitu. Nemad said käidud, mina triigitud ja kõik olid väga rahul asjaga.

Tegein eile uinakut päeval mis polnudki nii hea idee kui ma alguses arvasin kuna see venis natukene liiga pikaks minu jauks. Hiljem olin pahur ja turtsaks mõndaaega kuna magasin lihtsalt üle ennast. Samal ajal kui mina 2 tundi ilusamaks enda iluuinakuga sain siis viis Härra lapse juuksurisse. Laps näeb nüüd tunduvalt ilusam välja, lapse nägu peas kohe. See kord läks Härral väga edukalt see viimine, eelmine kord tulid nad sama soenguga tagasi kui minnes oli. Siis läksin ma järgmisel päeval ise uuesti ja saime tehtud mis vaja on. Härra H teatas mulle eile, et ta juuksed peale lõikust valutavad sellepärast ei meeldigi käia juuksuris.

Lõpuks otsustas Härra H helistada vanaemale ja ennast külla kutsuda vanaemale ja vanaisale. Ta on täpselt samamoodi saanud aru, et vanaema ei ütle talle ära kui ta sinna minna tahab. Õhtul ma helistasin talle ja ta oli enda 1 tunni multikaid vaadanud ära, söönud korralikult/hästi, ehitanud legodega, joonistanud ja vanaisaga mänginud ja seda kõike vaid 2,5 tunni jooksul. Seal on tõesti vist elu ilusam ja rohi rohelisem kui kodus.

 

Peale lapse ära viimist läksin mina kristiinesse, panime Preili K pakki posti, käsime ostsime humana rottipäevadel Härra M uued püksid , õigemini kohe 2 paari siis kindel, et enda rõvedaid teksaseid ( minu jauks ) mõndaaega ei kanna. Ma arvan, et kõige parem oleks need lihtsalt ära kaotada pesukorvist aga ma mõtlen sellele veel. Siis käisime poes varusime toidukraami, tulime tuppa ära ja tegeime süüa , vaatasime telekat, mängisime memory mängu. Vahe peal me paljunesime ja Härra J astus mõneks ajaks läbi. Kui Preili K magama läks , Härra J ära siis meie veel sosistasime magamistoas juttu ajada ja avastasime interneti maailma mis on vahel nii ilus ja kirev.

 

Hommikul pidi keegi ukse kinni panema peale Preili K tööle minekut ja enda arvates olin ma tohutult kaval kui saatsin Härra seda tegema kuna ta magas uksele lähemal kui mina. Tund aega hiljem oli mul uni läinud nagu ikka kui võimalus kaua magada. See on iga jumalakord nii kui Härra H ära on siis läheb mul juba uni kella 8.30 ära ja hakkan lakke sülitama.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s