Ma olen pidur, peo pidur.

Mulle meeldivad külalised, kohe väga meeldivad kuna külas käivad minu sisering vaid. Eile oli jälle selline siseringi õhtu kuna Härra H otsustas jääda vanaema/vanaisa juurde veel üheks ööks head elu nautima. Käisime veel Härra M seal, tegeime minu isa telefoni korda ja vaatasime oma last, jõime kvaliteet kohvi, rääksime juttu ja korraks sinna minek venis 4 tunniseks seikluseks kuigi 700m on vaid vahemaa. Vahepeal käsime MustikaKeskuses ja ma lasin Klicki poe müüja 1 euriga üle aga selle peale tulin hiljem kui juba tagasi teel olime.

Kuna juba reedel jäi õhku jutt, et mina teen süüa ja Härra J tuleb siia vaatame eesti laulu, veedame kvaliteetaega, näksime veits ja vaatame kes siis Eestit esindama läheb . Käsime Härra M poes, varusime süüa ja tõtasime koju tiivakesi tegema. Kuna reedel Preili K ajas mulle kanatiibade isu peale aga poes polnud tiibasi müügil siis eile oli kindel plaan need valmis teha ja mekkida neid teleka ees.

Panin ahju sooja 200 kraadile , segasin kokku ketsupi, sinepi, mee, soola, pipra ja chillipira ja kastsin tiivakesed sinna sisse ja visakasin ahju alguses 15 minutiks, siis peale seda keerasin 225 peale ja hoitsin veel 5 minutit ja siis keerasin ümber ja hoitsin veel 10 minutit ja valmis oligi mu tiivakesed.

IMG_20160305_202934.JPG

Härra M ja Härra J kiitsid mind, et suutsin jälle teha midagi suule meelepärast. Üks hetk helistas Preili K.K ja ütles, et hüppab korraks läbi. Ühel hetkel tirises uksekell ja ta oli koos Härra M.V siin , esimese asjana minipõis Preili K.K jooksis wc nagu juba kombeks saanud siin käies on. Seatsid ennast diivanil sisse ja siseringi õhtu võiks jätkuda. Ühel hetkel hakkasid kõik välja kibelema aga mina kui Pidur panin blocki peale kui ma ütlesin, et Härra M võib teistega minna aga mina jäen koju magama. See polnud Härra M sobilik ja asi vajus ära ja iga inimhing läks oma koju magama ära. Meie veel Härra M istusime üleval, rääksime maailma asjadest hommikuni.

Hetkel on pühapäeva hommik ja ma ootan millal saaks Härra Imelisele järgi minna keda ma nii igatsen ja ootan koju, et tuba oleks tarkus terasi täis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s