Kiida Teenindajat!

Käimas on Hea teenindus kuu ja Kiida teenindajat aga eesti inimene on ikka kuivik ja väga raske on saada kiitiust kätte. Mitte, et ma peaksin ennast üüber teenindajaks aga samas mats ma ka pole. Ma teretan, tänan peale ostu, naeratan ja vastan lisaküsimustele vajadusel, telefoniga lettitaga ei räägi, ei söö ka ja enamalt olen selline sõbralik inimeste vastu aga inimesed jätavad lipikud letile ja ei viitsi neid täita. Kuna meid oli täna tööl eest 3 tükki siis ärgu kirjutagu mulle kui ma ikka täiega imen aga kirjutagu siis teistele aga kus sellega. Näiteks venerahvusest inimene kirjutab umbes 10 inimesest 6 aga eesti inimene umbes 10 inimesest 3. Ma jätsin arvaestamata püsiklendid kes kirjutavad heameelega kuna kohtume nedega esmaspäevast-reedeni igapäev ja vahest lausa 2 kuni 3 korda ja jutt jookseb rohkem kui vaid tere, head päeva, äitäh jnd. Kas tõesti on eesti inimene nii kinnine, et raske on meeles pidada teenindajat kellega kohtud mitukorda nädalas?

Mina näiteks kiitsin internetis maxima müüjat kes tõesti oli sõbralik, viisakas ja juhtis tähelepanu hinnal tootel ja kassast läinud hinnale. Olen ka enne tema juurde sattunud ja ta on alati viisakas/kiire ja abivalmis kui nede palk on väike ja töö on nagu loomadel tipptunnil.

Siis kiitsin ka viru keskuse elisa müüjat kuna vastas kõikidele mu lollidele küsimustele kiiresti ja viisakalt. Lahendas ka probleemi miks mu sõnumid ei jõua kohale või teine inimene ei saa neid kätte.

 

Inimesed olge head kui märkate head teeindust kuskil siis täitke lipakas või kasutage http://www.heateenindus.ee ja kiitke teenindajat nede töö eest! 🙂

 

 

 

Helistasin täna hommikul chilli.ee pool 10 hommikul, pidid tänase päeva jooksul tagasi helistama aga no 19.23 pole veel kõne tulnud. Samas mis ma mossitan ega päev veel läbi pole. Telefonis öeldi mulle, et arvatavasti tegi teenindaja vea ja pani vale koodi ja sellepärast minu vaucher kaotas kehtivuse.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s