Tere Stress.

Ma näpistasin ennast täna, et ma tunneks kas ma tunnen midagi ja ma ei saanud haiget ega tekkinud ebameeldivus tunnet. Lihtsalt punane plekk jäi kintsule ja mitte midagi muud sellega ei kaasnenud. Viimased kolm päeva on olnud vaimselt hullumeelsed, ma olen avastanud, et mõnda aega ma olen lihtsalt täiesti tühja pingutanud ja selle võib korstnasse kirjutada. Kui sa pidevalt annad endast aga vastu ei saa siis lõpuks oled sa seest lihtsalt tühi ja sinus pole enam mitte midagi, mitte ühtegi emotsiooni. Oleks kasvõi kurbus aga isegi see on välja imetud nii, et oled tuim. Kui inimene ei tunne emotsioone pole ta suuteline minevikuga lõppu tegema ja eluga edasi minema.

Kui täiesti aus olla siis sooviksin ma nutta aga pisaraid ei tule. See juba ammu tekinud probleem, et ma seda teha ei oska. Samas peab nutma, et endast kõik negatiivne välja saada ja uuele asjale ruumi teha, puhastada ennast sisemiselt.

Selline tunne, et keegi sulle lihtsalt näkku sülitab on sitt aga lõpuks läheb elu edasi. Vist? Alati on läinud, kunagi pole seisma jäänud.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s