Kui oled unetu.

Ma ärkasin täna pool 4 hommikul aga sundisin ennast veel magama, et olla normaalne. Lõpuks kell 8 ärkasin, tegin kohvi ja võikusi, lülitasin teleka sisse ja vajusin diivanile. Arvatavasti varsti on see diivan mu tagumiku külies kinni kuna viimasel ajal ma muud ei teegi kui tõmban ennast kerra ja olesklen. Õnneks minu Kassile see ei tundu imelik vaid teeb sama mida mina minu juures olles. See vähemasti võtab selle üksindus tunde ära ja arvatavasti sellepärast vanatüdrukutel on palju kasse, et siis nad pole üksinda koguaeg ja keegi ootab neid koju alati.

Ma peaksin hakkama pakkima, käima enda jalad siledaks tegema ja poes käima aga motivatsioon on täiesti null hetkel enda liigutamiseks. Eilsed imelikud mõtted kudagi kummitavad mind siiani kuigi ma peaksin olema väga pisitiivne kuna sõidan haapsallu spasse sõbrannadega. Saab mašaasi, vees vedeleda, saunatada ja õhtul kindlasti maailma asju arutada veini kõrvale. Ma saan aru, et just seda ma vajangi aga ma ei suuda lihtsalt ennast liigutada. Kindlasti tuleb kasuks meeldivad hetked ja kodust välja saamine kus on alati kindel rütm.

Härra M sõitsis eile ära aga me läksime kolmapäeval väga tülli nii, et ma lausa ootasin, et millal ära sõidab. Mul on nüüd 3 nädalat aega, et langetada otsus mis edasi saab. Rahulikult võimalused läbi kaaluda, mitte emotsiooni pealt otsuseid teha. Viimane tema käitumine ületas kõik piirid nii, et ainet millele mõelda on palju.

 

Ilusat laupäeva ma hakkan siiski liigutama ennast kuna minu ootab mõnus päev ees!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s