FRA MARE HAAPSALU SPA!

Täpsel seda mul vaja oligi, et tunda ennast inimenena jälle peale sitta nädalat ja kuud!

Idee tekkis Preili L ja tema valis ka meile koha/bronnis/valis paketti meile välja. Kokku läks 60 eurot inimene, sinna kuulus 55 eurot spa ja 5 euri bensiin.

Laupäeva hommikul korjas Preili L meid peale ja minu puhkus algas. Esimene peatus oli laagru statol, järgmine peatus ristil ja kohal me olimegi lõpuks. Selveris varusime veini, natukene süüa lõunaks ja aeg pressis peale. Peale kella 15 saime toad kätte ja meile jooksime kohe 15.30 mažaasi Preili Lga. Oiii kui hea see olu, ma tuli väike tukk peale mudimise käigus. See 25 minutit oli väärt kiirustamist täielikult!

Saime Preili Lga endale sviidi mullivanniga aga rõdu meil ei õnnestunud saada aga õnneks Preili K.K ja Preili M tuba polnud meie omast kaugel nii, et kasutasime vajadusel nede oma.

Kuna teistel olid ajad 17.00 ja 17.30 siis vedasime ennast baseini sulistama. Kasutasime kõik saunad läbi, ujusime ka õue baseinis kus oli soem vesi kui eesti mere vees keset suve. Kahetsen, et mullivannis nii vähe aega ligunesin kuna lihtsalt kitsas oli. Seal avastasin, et seal on peale aurusauna ja soome sauna veel kolm sauna ja oli vaja kõik läbi proovida. Infropuna saun jättis mind külmaks. Elamust ma sellest ei saanud ja see ongi rohkem sõbrannaga lobisemaks kuna toimima pidi hakkama alles 20-30 minutiga.

Soolasaun see oli alles suurepärane minu jaoks. Soolaga määrisin ennast kokku ja istusin parajalt soojas ruumis. Meil õnnestus veel vaid kahekesti olla alguse juppaega, hiljem liitus mingine mees aga ta polnud häiriv. Soome saunas olid küll häirivad rootslased. Peale soolasauna oli kadunud kehalt kloori lõhn ja keha oli väga pehme ja siidine.

Õhtusöögist võtsime kõik viimast ja isegi vist sõin ennast üle, et lausa oli raske olla alguses. Lõhe oli hea aga kondine, ahjukartulist oli asi kaugel. Selle puuduse asendas väga hea salativalik ära. Ma ütleks, et kindlasti on rootsilaua värk parem kui üks kindel söök. Ma ikka miksisin endale sellise taldrikutäie kõikidest salatitest ja lisadest mida sai võtta. Kook oli küll kohviga liiast lõpuks aga kuna võimalus oli siis ei saanud söömata jätta.

Õhtul istusime meie toas ja rääkisime vist kõigest ja naersime. Oli ju vaja baarist veini juurde muretseda kuna juttu jätkus kauemaks kui plaanitud oli.

Mina hommikul magasin aga teised käisid ujumas ja saunatamas veel. Ma kartsin, et kui mina kohale jõuan siis teised juba tulevad ära.

Hommikusöök oli valikuga nagu igal pool. Kuna ma olen peekoni usku siis oli väga rahul, et see oli krõbe. Pannkooke, vahvleid, võileiva material, puder, omlett, värske salat ja makrasalat. Makrasalt lausa viis keele alla! Süüa oli palju ja kindlasti leitsid kõik endale meelepärast ja keegi nälga ei jäänud, vähemasti meie pundist küll mitte.

Mina jäin vägaväga rahule kõigega seal!

Me juba plaanime uut Mai kuusse kuna see oli tõesti vajalik minipuhkus! Ma küll täna väga väsinud aga siiski tunnen, et lihtsalt nii lõõgastunud on keha ja vaim.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s