6 Aastate armuvalud.

Juba mõnda aega räägib Härra H mulle kudaa tema lasteaia rühmas käib imeline tüdruk ja ta on kohe temasse armunud. Mis elul ikka viga on kui oled kuus ja armunud? Ta on minult korduvalt küsinud, et kudas neiu südant võita. Viimaste andmete kohaselt see vist isegi on õnnestunud.

Reedel käis mu ema pojal lasteaias järgi ja ära minnes oli südamedaam kallistama tulnud aga tegelikult ei tahtnud ma sellest rääkida vaid kudas 6 Aastatel on armukadedus lausa.

Enamus rühma poisse on armunud ühte neiusse ja naistepäeval tõi üks poiss talle lille ja see lõppes sellega, et teine poiss andis talle peksa. Kohe nii, et tal oli silmsinine ja kasvataja täiesti endast väljas. Ta kirjeldas mu emale väga värvikalt olukorda kudas üks teisele peksa annab ja tüdruk samal ajal kõrvalt sädistab kudas poisid ikka tema pärast kaklevad.

Ma lootsin, et Härra H armuvalud jäevad sinna 30 kanti aga pean juba hetkel valmistuma hakkama selleks. Minust saab kindlasti kohutav ämm ma olen selles kindel, et kukun enda poega kaitsma ja alati on naine tulevikus paha ja halb.

Minu ämm küll mind ei sallinud ja oma pojale andis aina õigust. Mina olin see paha ja kuri ükskõik mida ma tegin.

 

Millal teie esimestkorda armusite ja kudas ämm/äiaga läbi saamine on? 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s