Raamatukogu ja lugemine.

See on lausa imelik kudas mulle raamatukogus meeldib nii lihtsate asjade pärast aga just need asjad teevadki seal käimise nii meeldivaks minu jaoks.

Alati on seal nii vaikene ja inimesed sositavad seal aga see pole häiriv sosin nagu teatris või kinos. Inimesed tunnevad piinlikust kui kolistavad tooli või lauaga kogematta ja tõmbavad pingesse kuigi tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Mulle meeldib see lõhn, raamatute lõhn ja see tunne olla raamatute juures. Kohe selline tunne nagu oleks maailma intelikentsem inimene kea enda silmaringi arendab.

Juba mõnda aega ma tunnen, et ma vajan infot enda sisse, uut infot. Teadmisi juurde mudu ma mandun lihtsalt enda sisse ära. Kuna hetkel ei ole võimalik mul kuskile koolitusele minna siis võimalik on saada infot raamatutest ja neid mulle lugeda meeldib.

Kui viisin Härra vanaema juurde siis seatsin sammud raamatukokku, et hankida endale midagi millest teadmisi ja infot ammutada. Romaamid kukusid kohe välja kuna nede lugemiseks mul isu hetkel pole, ajaloo raamatute omasi ka. Otsustasin sellel korral lugeda eneseabi kohta. Kudas enda emotsioonidega toime tulla, näha positiivseid värve ja vältida depresiooni.

Esimese raamatu 25 lehekülge loetud ja ma olen vaimustuses enda otsuses minna raamatukokku.

Viimasel poolel aastal on lugemine soiku jäenud juba ainu üksi sellepärast, et ma lähen jalksi tööle. Jah mina olen see inimene kes bussis/trollis loeb kuna kodus alati vaja muud teha.

Suur tass teed ja head raamatud, vaikus ja pole paremat laupäeva õhtut endale.

Advertisements

One thought on “Raamatukogu ja lugemine.

 1. Minule meeldib tegelikult väga lugeda ja ma armastan raamatuid. Mulle meeldib neid nuusutada, lehitseda, katsuda…Kahjuks viimasel ajal olen ma selle nii unarusse jätnu ja ei loe üldse 😦 Kuid ma plaanin seda asja parandada. Väiksena ma lugesin väga väga palju ja isegi teismelisena.
  Nüüd ma aga tunnen, kuidas mu hing ja vaim vajab raamatuid, üritan esmaspäeval leida aja ja minna raamatukokku ja haaran ka sealt kaasa esialgu just eneseabi ja muu sellise…
  Raamatukogus tekib eriline tunne ja seal on mõnus. Ja tõesti, ka mina tunnen end seal palju asjalikumana.
  Raamatud on parim meelelahutus tegelikult, kahju et me selle nii tihti ära unustame…
  Mõnusat laupäeva õhtut Marikene!!!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s