Pühapäeva hommik ja mitte just hea.

Milline Suurpärane pühapäev on vahel.

Kõige pealt ma ärkasin ja arvasin, et suren ära. Eilne vaikne õhtu muutus mitte kõige vaiksemaks. Kui muhameed ei lähe mäe juurde siis tuleb mägi muhameedi juurde nagu eile selgus…

 

Kui ma olin peaaegi surnud siis helistas ema ja küsis Härra H prilli retsepti aga seda ma suutnud leida. Seda pole kodus, mitte kuskil. Igatahes suutis Härra H enda prillid ära lõhkud ja nüüd vaja uued osta, et laps näeks. See laks läheb maksma kuskil 130 euri ja mul pole sellist vaba raha aga vaja neid on. Vanaema ja vanaisa üritasid küll ilusatada aga Härra koju jõudes ise rääkis ise välja, et painutas neid liiga palju.

Õnneks Pere optikas oli retsept olemas ja hommseks selgub kas kuskil eestis on selliseid raame, et saaks vaid uued raamid.

Peale sellist uudist otsustada pesta ennast ja mõnusat  dušši võttes  ei läinud vesi ära ja ujutas terve minu vannitoa üle. Terve põrand ujus nii, et oleks läinud vaja kummikuid.

Kui ma lõpuks valmis sain endaga  vannitoas siis hakkas suurestoas pistik plärisema ja särisema ja ilma, et ma seda kasutaks.  Nii, et vaja on elektrikut enne kui korter maha põleb.

Siis hüppas kass riiulile ja minu sodipotsik läks kildudeks koos raamitud vanaisa pildiga. Kõik pastakad, kraadiklaasid, plaasrid ja vidinad olid koos kildudega maas.

Siis ma teadnud kas nutta või naerda…

Ja mis veel? Ma ei oota ausalt seda.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s