Jumal ei taha, et ma peenike oleksin.

Iga jumalakord kui ma ennast kokku kavatsen võtta ja rohkem liikuma hakkata siis juhtub midagi kas Härra H jäeb haigeks või ma ise või tekib mul kohutavalt palju asju mis on vaja kohe ära teha ja aega endale pole. Igatahes suutis Härra H haigeks jäeda ja me alates tänasest koduarestis mõnda aega.

Mul oli kindel plaan minna täna jalutama tunniks aga noo selle asemel hakkan koristama ja lohutan, et kaalulanguse suhtes on siiski toitumine põhiline aga mul on tunne, et kodus istudes ei kuluta ma piisavalt kaloreid. Samas kui saan esmatähtsad asjad tehtud võiksin kodus võimelda see kahju ei tee.

Riidekapp vajab koristamist ja sorteerimist, vannituba põhjaliku pesemist, pesu võiks ka pesta ja eelmise ära triikida. Laps tahab ka tegelemist ja vaja natukene kirjutamist harjutada. Tegevust jätkub pole probleemi aga tuleb kuskilt alustada lihtsalt.

Härra M peaks eesti tulema see nädal nii, et siis panen tema tanki ja ise sportida kõvasti. Unistus, suur unistus.

Loodan, et prillipoest helistatakse ja saab selle katkise prillidele lahenduse. Lapsest kahju kui ta ei näe ja sangata prillid peast ära tulevad pidevalt.

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Jumal ei taha, et ma peenike oleksin.

  1. Welcome to the club! Mul on pidevalt nii, et teen plaanid valmis, et vot järgmine nädal teen nii ja nii palju trenni ja loomulikult jääb siis mul poiss nii nädalaks-kaheks haigeks. Müstika!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s