Kolm pudelit torusiili, sooda ja äädikas ja võitsin ummistust!

Pühapäeval läks mul vannitoa ära jooks duššinurgas umbe ja päris suur rõõm oli see. Sai vähemasti vannitoa põranda ära leotatud ja puhtaks korralikult.
Kõik soovitasid kohe torusiili mulle, et see kindlasti aitab. Suvel sain sellest nii lahti ja eks ma siis proovisin aga ikka ei aidanud, panin teise pudeli terveks ööks ja hommikul panin keevat vett peale aga tulemus oli parem kui esimene kord aga ikka ei läinud nii ära nagu peaks. Hakkasin juba mõtlema, et kutsun siiski toruabi koju ja las sutskavad seal selle pikka traadiga ja tõmbavad mu juuksekarvad eest. Samas ei tahtnud alla anda kui üks naine tegi aknapaled peale aknavahetust youtubi abiga ilusaks ja korda ise, et hoida raha kokku.
Siis meenus, et kui ükskord vanas korteris oli sama jama aga köögis siis kallasin sinna soodat, äädikat ja kuumavett ja asi lahenen ära aga keegi pärast ütles, et see võib hullemaks teha ja rohkem ei kasutanud seda. Mõeldud ja siis kohe tehtud ka, algus hakkas täiega mullitama ja korisema ja siis viskas sellise haisu ülesse aga siis voolas vesi ja hais minema. Panin veel ööseks igaks juhuks torusiiliga seisma, et äkki liikus lihtsalt alla poole ja varsti sama jama platsis. Täna hommikul saan üelda, et ma võitsin ummistust!
Lähen ostan täna peenikese sõela sinna ette, ilmselt eelmine piisavalt peenike pole ja laseb kõik läbi.

Täna hakkan peale tööd elektritöid õppima kuigi see vist ohtlikum aga proovima peab. Palusin vennal seda pistikut vaatama tulla jaanuari lõpus aga märtsik pole sobivat aega leidnud. Küll mina tööl, tema maal jnd aga korda peab selle saama. Ma isegi ei tea kuhu helistada kui elektrikut vaja on. Kas googel aitab?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s