Postimaja pereoptika on suurepärane!

Ma tahan kiita kui suurepärane pood on pereoptika!

Jaanuaris sai Härra H endale prilli. See oli ehmatus tegelikult kuna ta ei kurtnud, et ei näe. Samas arst arvas, et kuna tal see kaasa sündinud siis tal arvas, et nii peabki nägema.
Ega mina ka aru ei saanud sellest. Arvasin, et Härra on uudishimulik sellepärast alati näo vastu asju pani ja peavalud arvasin, et lihtsalt pikast päevast. Pärast seda toimus lausa lapsega imeline muutumine nii eelkoolis kui lasteaias aga ega ma hakkan ka nõmetsema ja nihelema kui mul igav on.

Kuna rohkem teadmisi mul prillidest pole kui see, et nad kallid on siis hakkasime aga otsima. Esimeses poes tehti mulle pakkumine, et raamid ja klaasid kokku 300 ja ma hakkasin naerma. Teades enda last siis ma oleks võinud kohe selle raha maha visata. Poodides mida ma külastasin hinnad olid ikka väga erinevad ja kõikusid seinast seina. Imelik, et isegi sama poe erinevates poodides oli erinevus isegi klaasi hindades. Seitsmest poest ei leidnud ma selliseid raame mis oleksid sobilikud, parajad ja talle meeldiksid. Täielik ahastus oli peal juba, et peame paksude klaasidega öökulliprillid võtma aga siis juhtusime PereOptikasse postimaja alla. Rääkisin seal jälle loo ära ja hakkasime otsima sobivaid prille.  Küsis lapse soove, otsis ja lõpuks leitsime täpselt meile sobilikud. Samas mõtlesin veel siiski mõelda ja käia veel ühes poes. Müüa sai aru, et meie jaoks see suur otsus ja ei hakkanud peale suruma.
Teises poes ei olnud nii ilusaid ja stiilseid ja läksin koju magama kuna peas oli nii palju infi prillide, nägemise jnd kohta. Vajasin enne otsustamist kosutavat iluund aga õhtul jooksime poodi tagasi. Saime veel suure allahindluse ja müüa arvas, et ega me tagasi ei tule.

image

Kuna lapsel on tõesti väga halb nägemine siis saime juba 2 päevaga kätte kuna töötaja märkis, et nendega väga kiire. Laupäeval alates kell 10 sai kätte ja nad helistasid kell 11 ise mulle ja muretsesid kas me ikka tulemas. Me olime just poolel teel sinna. Tõesti minu jaoks väga tähelepanelikus.

Nii me elasime 2 kuud õnnelikult prillidega kuniks Härra otsustas, et kontrollib kui palju sang paindub ja katki läksid.
Algus oli paanika kuna ei leidnud retsepti ülesse aga kavatsesin samasse poodi minna, et ehk neil on. Oligi olemas veel arvutis ja seegi kord oli teenindus väga viisakas, abivalmis ja hea. Vaatasime seal uusi raame ja äkki müüa pakkus, et kui esmaspäevani kannatab ootata siis otsiks samad raamid ja uuriks kas neid kuskil on. Siis hoiab klaasidelt kokku! Mulle väga see idee sobis. Teisipäeval helistasin ja sain teada, et neid raame on veel 1 ja isegi sama värvi. Täna käisin koha peal ja sain uued raamid ja klaasi vahetus võttis vist vaid 10 minutit. Raamidelt sain veel 20 eurot alla ja vahetusraha ei võetud. Kaks töötajat vabandasid, et rohkem alla teha ei saa. Ma olin niigi tänulik, et 130 asemel läks mul vaid 68 ja nemad vabandavad veel…

Tõesti väga hea teenindus, kiire, viisakas ja abivalmis müüjad. Hinnad tunduvalt mõistlikumad kui paljutes teistes poodides ja valik on raamidele suur!

image

Härra H on mul selline naljanina!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s