Ma hakkan vanaks jääma ja poodides pole mitte midagi.

Vabapäeva hommik ja last pole kodus siis võiks magada aga kus sa sellega. Olin juba enne 8 üleval. See on vist sellega seotud, et läksin eile kell 22 magama, hakkasin juba 21 diivanil nokima. Üksvahe kui mul jooksuaeg oli ja suhtlemis vajadus siis igakord kui laps vanevanematega oli mul vaja välja minna aga enam ei viitsi. Viisin lapse eile tagasi vanaema juurde ja tulin koju ja vaatasin telekat. Ema juba naerab, et kui küsib, et mis ma tegin siis vaba õhtuga siis ma vastan, et magasin kodus. Seda vabaaega hakkab ikka lõpuks teisiti hindama ja palju mõnusam on ennast välja magada või hommikul koristada rahulikult.
Aerutan veel voodis ja naudin vaikust. Peaks vist tegema süüa ja siis koristama korteri ära rahus. Enne 11 pole mõtet last koju meelitama hakkata aga eile lubas, et tuleb koju ja jääb koju.
Samas ta eile tuli koju riideidvahetama ja värvisime mune aga siis hakkas tagasi kibelema. Samas ma oleks soovinud, et ta kodus on aga kui soovis siis soovis. Ma ei tee etteheiteid ka kuna mina kipitasin samamoodi vanaema juurde väiksena. Käbi ei kuku vist kännust kaugele.

Eile ma kolasin poodides, et endale midagi osta aga tutkitki ma sain endale. Kas poes ei ole mitte midagi või on nii kallis, et ma ei raatsi endale osta. Samas eile ei hakkanud isegi mitte midagi silma mis oleks meeldinud.  Näen ju ilusaid asju teiste seljas tänaval aga mina ei leia mitte kunagi midagi endale. Samas ma pole väga poodides käia, et otsida väga. Eile lihtsalt ei viitsinud kodus olla ja mõtlesin endale midagi osta aga tulin ikka tühjade kättega koju. Varsti käin alasti ringi kuna riideid lihtsalt ei ole ja ei leia poest ka.

Peaks ennast ülesse ajama väikse kohvi tegema ja sööma ja uuele päevale vastu hakkama minema. Peaks välja mõtlema mis täna kodus süüa teha ja kooki vist tahaks ka küpsetada kui sööiad homseks leian sellele. Ma ise pole koogi sõber aga teha meeldib küll seda.

image

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s