Eile oli kõik hea!

Hommikul ma koristasin kodus, nii puhas oli. Siis helistasin emale, et laps koju tuua ja ta kutsus kohvile ja poodi mind. Jalutasime  poodi, poes vist näppisime kõik asjad läbi. Meil läks toidupoes üle tunni ja ma lausa olin lõpuks tüdinenud.
Kuna korter oli nii korras siis mõtlesin, et võiks veel usin olla ja süüa teha. Kuna viimasel ajal ma viskan tohutult toitu ära kuna me Härra H ei jõua lihtsalt ära süüa. Olen isegi püüdnud isegi vähem teha aga ikka lõpuks viskan ära ikka. Kutsusin siis sõbranna sööma ja ta pakkus välja, et vaataks siis sarja ka. Viimasel ajal me oleme kohtunud küll aga siis tavaliselt on teised ka siis meil sellist naiste juttu pole ammu olnud. Tegeime süüa, jõime veini, vaatasime sarja ja rääkisime. Nii tohutult palju rääkisime.

Jutt läks blogimisele ja tuli välja, et ma olen vahelduva eduga 12 aastat bloginud. Tegelikult on see ikka päris pikk aeg. Ma olen vahel lugenud neid postitusi ja endal ka piinlik. Eelmine blogi oli selline halamis koht kus vist vaid vingusin.

Härra H otsustas jälle vanaema juurde minna ja viisime ta ära. Piim ja sepiku  võttis kaasa ja läks paremale elule. Siis saime eriti avalikult rääkida ilma, et keegi kuuleks pealt. Nii hea oli, tõesti väga hea õhtu oli. Täpselt selliseid õhtuid ma vahel vajangi!

image

Tegin eile vürtsiseid kanakoibasi koos ahjukartuli ja lillkapsa ja porgandiga. See kord ikka tuli vägaväga vürtsine aga hea oli.

Eile oli kõik hea, absoluutselt kõik!

Advertisements

One thought on “Eile oli kõik hea!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s