Kisub ikka pisara silma küll.

Täna oli Härra H esinemine lasteaias, terve rühm tegi etendust ” Nukitsamees” ja minu jõnglane oli Nukitsamees. Ikka korduvalt teda vaatates kippus uhkuse pisar silma. Ta pärast isegi ütles, et nägi seda.  Terve rühm oli tubli!

Sama moodi kui esines estionia talveaias ” Eesti keele ilus kõla” Etlemiskonkurrsil ja oli saanud 27 parima hulka üle tallinna tuli ikka suurest uhkusest pisar silma. Kokku osales üle tallinna 247 last ja saada 27 parima hulka oli ikka kiitust väärt. Üritust viidi läbi 13 korda ja tema Õpetaja pole kordagi kellegi teisega finaali saanud. Tema oli Härra üle uhke ja mina olen tõesti õnnelik, et õpetaja on teda nii hästi õpetanud ja juhenanud.

See on selline imelik pisar mis on täis headust ja uhkust kellegi üle kellest sa hoolid nii väga. Ma pole kunagi eriline õnnepisarate kunn olnud aga iga jumala kord kui Härrat käin kuskil vaatamas siis tunnen kudas silmad uduseks kisuvad. Ma olen selliseks pehmoks muutunud, et endal ka imelik.

 

Härra M tuli koju. Saame paar päeva normaaset pereelu elada vahelduseks. Laps viskab saltosi ja on kohutavalt õnnelik, et tema pühaisa tuli koju. Ta veel küll aru ei saa, et pühapäeva õhtust juba pühaisa läinud aga sinnamaani vähemasti õnnelik.

 

Pole väga midagi rääkida. Püüan enda blogi ilusamaks teha ja kodusemaks kui mul tekib idee mis ikka võiks olla olemas lehel.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s