Kahe tule vahel on halb olla.

Selline ebameeldiv olukord kui oled kahe inimese tülis oleva inimese vahel. Lapsen oli see ikka palju kergem kuna leppimine tuli kiiremini aga täiskasvanute probleemide vahel on tunduvalt raskem. Samas kaa just lahku minek on tüli? Vist siiski mitte.

Üks räägib, teine räägib ja kuulad. Minul ei ole õigust hukkamõista kes mida kellele tegi ja otsustada mis saab. Ma tahaksin olla mõlemale toeks, aidata aga mul pole ka endale usaldatud asju edasi rääkida. Eile ma tegelesin vältimisega ja üks pool sai sellest aru, et enda kodus väldin vestlust samal teemal.
Siis tekib tunne nagu ma olen sitt inimene, et miks ma aru ei anna. See oleks teise poole reetmine, et hetkel mul vist kõige ebamugavam olla. See vist liialt egoistlik aga nii on.
Härra H sai väga hästi aru ja üritas seletada, et ma ei mängi hetkel lolli vaid ei taha poolt valida ja kedagi õigustada ega reeta lihtsalt. See täiskasvanuna sõprade leidmine pole nii kerge, et valin ühe ja siis teisele keeran selja.
See ei tähenda, et ma ei võiks kuulata või üldiselt nõu anda aga nad ei tohi minult ootata infot teise räägitud asjade kohta.

Oeh, see suurte inimeste elu imeb ikka vahel täiega. Eriti siis kui teised ootavad sinult midagi aga sa ei taha valida ja üritad olla erapooletu. Ükskõik mida teed lõpuks oled ikka täiega sitapea kellegi arvates.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s