Mõlakas mees,Egoistlik naine ja haige laps.

Eile ma vihastasin, kohutavalt vihastasin. Ma lausa keesin vihast ja plaanisin mõrva. Olen piisavalt igast krimisarju vaadanud, et saaksin sellega hakkama ja lasvatada see nii, et mina süüdi ei jääks.

Eile kutsus mind sõbranna kõndima ja arutasin Härra M kas talle see sobilik. Innustas ja utsistas, et ma läheksin kindlasti. Leppisime kokku, et peale tööd lähen võtan ta vanaemalt võtmed, et koju riideid vahetama minna ja nemad teevad kraanikausi korda ja käib poes ära. Sinna sõites sain aru, et kui ma võtmed võtan kudas nemad pärast sisse saavad ja peavad minu järgi ootama kui 10 km läbitud on. Härra oli juba poodi läinud tunnikene tagasi ja helistasin siis, et kaugel on jnd ja kõne katkes. Aku sai tühjaks ootasin siis peaaegu kaks tundi ja läksin koju kuna laps oli selline kahtlane ja imelik, pool viril ja liiga lahulik. Ütlesin sõbrannale ära ja avastasin, et Härra H on haige. Palavik ja kurgu valu ja kindel oli, et minu minek jääb ära. Kella 20 paiku sain tema vanaemalt teada, et ta oli siis sinna jõudnud. Mees käis 5 tundi poes, kradi 5 tundi. Soovitasin tal sinna jääda või veel poodi minna kuna mind vihastas, et ta ei suutnud mulle teada anda ja lihtsalt huias mind. Oleks ju teada andud, et läheb kauem siis ma oleks ju leppinud kui lihtsalt ootanud.

Hommikul saatis sõnumi, et tuleb koju ja hoiab poissi. Ma mingu jalutama ja sõbrannaga välja ja tehku enda asju. Mina otsustasin vastik pirtsutav naine olla ja mitte temaga suhelda. Alati on nii, et mina pean enda asjad tegema ümber kui vaja ja arvestama lapsega aga temal nagu loomulik, et mina olen olemas.

Täna nii ilus ilm, vähemasti aknast tundub, et tahaks minna jalutama aga kuna laps palavikus just enne oli 38,7 siis ma istusin kodus. Peaks koristama aga mul oli vaja vaatata sarja uus osa hoopis ära ja kuna Härra pea valutab siis ei saa tõmmata tolmuimejaga. Kui oleks Härra M koju siis ta arvab, et võibki olla süüditamatu ja teha seda mida tal vaja ja millal vaja.

Esmaspäeval on Härra H silmaarst siis saan õnneks temaga ise kodus olla. Kui palvik väiksemaks ikka läheb siis ehk minu vanaema või Härra H vanaema saab teisipäeval hoidma tulla ja ma tööle. See haigusleht on rahaliselt naljanumber ja tööl käia ikka palju kasulikum. Samas kui palavik ära ei lähe siis pean teda arstile näitama minema, kuni 3 päeva palaviku on normaalne aga edasi juba kahtlane ja paneb muretsema. Lasteaeda ta nigunii järgmine nädal veel minna ei saa kuna mudu korjab kohe midagi uut endale peale nagu ikka kombeks on lastel. Samas see aasta isegi jopanud ja eriti hulle haiguseid/viiruseid pole olnud võrreldes eelmiste aastatega.

Härra H tahab minna pikutama aga üksinda mitte siis lähen teen koos temaga kosutava iluuinaku ja siis mõtlen mida ma peale hakkan selle elu ja oluga.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s