Kudas meest enne tööle sõitu närvi ajada.

*Kindlasti tee mehe lemmik toitu aga nii, et see saaks valmis alles peale ta ära minekut. Ma see kord keetisin kanasuppi ja puljong oli tulel 2,5 h ja tuli imeline.
* Räägi kindlasti talle kõikidest toitudest mis plaanid vahepeal kodus katsetada. Kui on magusasõber siis rõhu kookidele.
* Maini talle, et sa tahaksid teist last ja su bioloogiline kell teksub ja kui ta ära on Koguaeg siis pead kasutama spermadoonoriks kedagi teist.
*  Küsi kas ta seljakott on kodus ja kas võid seda kasutada kui sportimas käid, et veepudel, võtmed ja kaitsevahendid panna sinna.
* Lepi tema kuuldes kokku kohtumine järgmiseks nädalavahetuseks sõbrannadega ja räägi kõikideat oma plaanidest nii lapse kui üksinda.
* Vaata ennast pikalt peeglist ja ütle :”Kallis sul on õigus mul on aeg tõesti võtta ennast uuesti kätte. Ükski mees ei taha mind sellise lõdva kõhuga ja sangadega.”
* Kui loodab, et seal on hea nett, et saaks viberi kõnesi teha siia ütle, et kustutad selle ära kogematta enda telefonist ja uuesti ei saa tõmmata kuna blogi äpp võtab kogu ruumi ära.
* Kui hakkab uksest välja minema siis ütle, et enne 21 maid pole tarvis tagasi tulla. Andku enda paroolikaart koos parooliga ja asi korras.
* Kui küsib mis plaanid homme peale silmaarati teha siis maini, et uue pesu osta tema raha eest ja kirjelda seda elavalt.
* Lase sõbrannal endale laupäeva õhtul külla tulla.

Tegelikult kõik polnud nii õelalt mõeldud aga kukkus nii välja. Ma vist tõesti peaks enne mõtlema ja siia ütlema. Samas peale ta reedest poes käimist oli natukene paras kah, et nii välja tuli.
Samas kui asja huumoriga ei võtaka siis oleks igakord väga kurb kui ta läheb ära.
Nii, et jälle lapsega kahekesti maailma vallutamas ja elamas kuuaega.

See kord tegelikult läks äraminek kergesti nii laps kui mina ei nutnud uksepeal kallistades.

Advertisements

4 thoughts on “Kudas meest enne tööle sõitu närvi ajada.

  1. Iseenest küll tore tekst ja punktid, mis aga häiris, oli teksti raske lugemine, sest enamus jaolt puuduvad kirjavahemärgid, vigadest rääkimata, ka laused olid veidra ülesehitusega. Kasutasid sa Google Translate’i?

    Like

  2. Jah, ma ei pööranud blogi nimele alguses üldse tähelepanu. Hiljem nägin seda alles, aga siis oli hilja kommentaari kustutada.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s