Päev paneb täiega näkku. Olen 6 ja pool tundi vaid üleval olnud.

Päev Hakkas kohe hommikust viltu vedama. Härra H ärkas ja oli nii pahas tujus. Ainult vingus, pravuuritses ja mõlises. Lõpuks sai ise ka aru, et paneb veits üle vindi enda käitumisega ja muutus normaaseks.

Helistasin korteriomanikule, et koosolekust rääkida ja teada anda. Siis jõudis jutt selleni, et tahab korteri müüki panna.Saan temast aru, et ega see väga ei tasu ennast ära ja hetkel vist normaased hinnad müümiseks ja hea diil oleks talle. Vähemasti ütles, et päeva pealt ta seda ei tee nigunii ja annab mulle varakult teada. Juunini meil nigunii leping, et kaks kuud põdema ei peaks väga. Järgmine nädal annab teada mis ta otsus on. Siis kui müüki ei tule sooviks minuga lepingut jätkata kindlasti. Mulle meeldib see korter, asukoht hea ja seisukord normaalne ja hind pole kõige hullem.
Nüüd pean hakkama otsima uut ja see pole lihtne minu soovidega.

Silmaarsti juures saime endale silma klapi mis tähendab 5 kuud, et üks silmklapi all. Nägemine ikka täiega halb(loe p**sis) ja üks silm laisk. Mida peame treenina, et saaks paremaka ja hakkaks kasutama sama moodi nagu teist kasutab.

image

Läksime perearsti juurde kuna abi ei saanud lastehaigla valvetoast (Kirjutan sellest õhtul) ja välja tuli, et lapsel tugev lünfisõlme põletik kurgus ja ab kuur 7 päeva. Imestas perearst, et eile aeti meid ilma vereproovita minema sealt kuigi lapsel pole mandleid, kõrgepalavik 3 päeva ja kurk kinnipaistetanud. Rääkimata kaelavalust ja pea valust. Igaks juhuks, et kui kasvõi teada saada, et viirus oleks pidanud verd analüüsima.
Põletiku näit oli 168 või mingine asi. Homme saame ka põhjaliku vereproovi vastuse aga vähemasti saime abi.

Kell saab alles pool 3 ja edasist päeva kardan juba…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s