Hambavalu ja nädalavahetus sõbrannadega.

Eile tervepäev valutas mu hammas nii, et ma krõbistasin valuvaigisteid ja jõin väga imelike asju. Mängisin Doktor googlit ja seal soovitati nelki süüa, ingver pidi aitama, küüslaugu närimine ja kummeltee nagu ikka soovitatakse. Ma olin juba valmis minena suveniir viina ostma aga õnneks ma taipasin, et peale valuvaigistite krõbistamist pole hea idee viin tarbima hakkata.
Närisin eesti küüslauku mis oli nii vänge aga kuna valu oli tappev siis sain sellega hakkama. Lõpuks läksin ostsin nelki ja närisen seda aga see tekitas sellise hetke, et kõik mis ma söönud olin tahtis vabadusse tulla. Lõpuks tegein endale kummelitee kuhu panin nelki ja ingverit sisse ja ma isegi arvan, et see aitas või siis valuvaigisti kogus mis lõpuks tööle hakkas aga magada ma siiski sain. Esmaspäeval panen endale hambaarstile aja ja lähen näitan seda. Ehk siis saab asi korda kuigi hetkel see ei valuta aga ma arvan, et nii see jääda ka ei saa.

Reedel oli selline imelik päev aga hea. Kõige pealt tuli mul täiega hea idee enda juukseid värvida. Arutasin veel Preili K.K seda ja ta kiitis idee heaks ja poodi ma läksin ja ära tegin. Tulemus on ilus ja loomulik isegi. Õnneks mingit erilist õnnetust ei juhtunud nagu vahel juhtub. Küpsetasin rullbiskviiti ja viineripirukaid sõbrannadele.
Härra H viisin oma emale kella 16 paiku ära kuna Härra oli juba 4 korda helistanud talle ja küsinud kas juba kodus.
Sain Preili K.K kokku, käisime surnuaias, poes ja läksime tema juurde sarja vaatama. OoOo kudas ma reedeid armastan just sellepärast, et sarjas tuleb uus osa välja. Just siis kui meie sari lõppes helistas Preili L ja oli kohale jõudnud. Õige naistekas sai alata. Klašisime, vingusime, naersime ja rääkisime. Mulle meeldib alati nedega kuna saab asjadest nii rääkida nagu asjad on mitte nii nagu tahaks, et need oleks. Istusime terassil ja nautisime ilma koos tekkidega (Kahtlustan, et sain siiski külma ja sealt algas hambavalu). Kella 00 paiku ma väsisin ära ja otsustasin koju minna. Mul oli eriti imelik taksojuht see kord aga õnneks koju ma sain. Rääkisin veel Preili K telefonis ja keerasin magama ära.

Laupäeval ärkasin hambavalu peale kell 6. Mul polnud mitte ühtegi valuvaigistit kodus ja nii ma siis olin. Lihtsalt olin ja olin. Kella 7 aeg saatis Preili K sõnumi, et sama unetu nagu mina. Suhtlesime veita netis ja panime päeva plaani paika. Magasin veel tunnikese, koristasin ja püütsin Härra H koju saada. Kuna vanaema läks maale siis oli tal vanaisaga püha laupäev. Kuna neil pidi veel aega minema siis läksin Preili K kokku saama. Käisime paavlis, kadakas, realiseerimis keskusess ja selveris. Saak oli 2 kookosepiima ja valuvaigistid. Tulime Preiliga siia tegeime süüa, vaatasime telekat. Püüdsin Härra H koju meelitada aga ta ikka ei võtnud vedu ja tahatis seal olla veel. Kolistasime Preili K juurde ta tahatis kontrollida kas kadunud sõber välja ilmunud ja võtta dressid ja minukale tagasi tulla. Tulime tagasi, tegime jälle süüa ja olime. Mina võitlesin enda hambavaluga ja rääkisin Härra Mga nettis. Lõpuks siiski otsustas Preili K koju minna, et enda kodus parem ärgata. Saatain ta bussile, otsin nelki ja rääkisin veel suure Härraga. Kuna mini Härra palus luba veel üheka ööks jääda. Ma ei saanud ju seda keelata kuna tõesti vanaisaga pole ta ammu 2 kesti olnud. Pool 11 keerasin magama ära.

Nüüd siis laupäeva hommikul istun siin kodus ja igatsen enda Härrasi. Ootan millal väiksema koju saab tuua ja ootan, et kolm nädalat kiiresti läheks, et suur Härra ka koju tuleks.
Õnneks on mul minu nunnu kass kes soovib täna eriti lähedust.

image

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s