Kass tegi nalja ja mina olen tema peale kuri.

Laupäeva hommikul puhastasin kassikarpi junnidest ja valasin puhta liiva peale. Aken oli terve päev lahti kui ulapeal olin  aga kui Preili K siia jõutsime oli selline pissi lõhn toas. Otsustasin osta uue liiva ja karbi ära pesta. Ma kohe ei kannata kassi pissi lõhna ja pidin midagi ette võtma. Kas ma harjusin sellega ära või aitas see vma aga ma laupäeval enam ei tundnud eriti seda.
Pühapäeval kui käisin Härra H järgi siis tagasi tulles jälle hais koridoris. Hakkasin probleemi otsima ja see sindrinahk oli pesukorvi pissil käinud ja oi ma vihastasin ja mõtlesin, et löön ta maha.
Mis mul siis teha oli kui asjad ära sorteerida mida õnneks palju polnud ja masinasse toppida, Härra H kampsunid ligunema panna ja pesukorvi ära peseta. Pritsisin igaka juhuks äädikaga  üle ka ja koha kus see seisis siis pesin ja pritsisin ka üle.
Ma ei kujuta ettegi miks siis sellist asja tegi ja mu ükski teine kass pole seda kunagi teinud :/
Karpi puhastan ülepäeva, kaka korda kuus vahetan liiva ja pesen. Hommikul ja õhtul vahetan vett ja saab pehmet toitu, krõbinad koguaeg ees ja paitan/musitan/veeretan palli igapäev. Lihtsalt Sindrinahk otsustas pissile minna pesukorvi tänutäheks.
Hetkel meie sõprus läbi ja mina olen solvunud ja mossitan lihtsalt ja loodan, et rohken nii ei tee.

image

Advertisements

2 thoughts on “Kass tegi nalja ja mina olen tema peale kuri.

  1. Äkki on su kassi tervisel midagi viga? Tean seda, et kui kassil on nt põiepõletik (või muu põieteede haigus), siis ta kipub majas uusi kohti otsima, kuhu oma häda teha, sest ta arvab, et tema kast ‘hammustab’ teda, sest pissimisel on ju terav valu (nagu inimeselgi põiepõletikuga). Jälgi kassi. Äkki on ta hoopis haige ja hädas. :/

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s