Kus pidada tallinnas sünnipäeva lapsel?

Mul tuleb varsti sünnipäev või noh Härra H ka. Eile hakkasin siis lappama mängutubasi ja see valik on nii suur, liiga suur.
Mina oleksin pooldanud pidada batuudikeskuses aga kuna sinna saab kutsuda 15 last siis Härrale see ei sobi. Juurde saaks osta pileteid aga kuna inimesed ei vaevu teatama kas tulevad või mitte siis see ka kahtlev asi. Eelmisel aastal kutsusime terve rühma aga kohale tulid pooled vist. Samas palusin kohale tulekust teada anda kindlasti, et söögiga arvestada. Üks aasta varusin nii palju, et mu vennapere, vanemad ja meie sõime seda 2 päeva. Lõpuks enam see polnud  maitsev aga ära visata ka raatsinud. Eelmine aasta muretsesin vähem kuna õhtul oli juubelile minek ja järgmisel päeval kolimine siis läksin mängutuppa mõttega, et kui puudu jääb siis jääb. Õnneks ei jäänud puudu nii, et joppas! Kuna mul oli külalistega nii palju tegemist siis kahjuks ma ise torti ei saanud aga teised kiitsid küll.
Siis ma ei suuda otsustada kas pidada nädala sees või nädalavahetusel. Eelmine aasta kaks last ei saanud tulla kuna sõitsid nädalavahetuseks maale sünnipäev on sellel ajal kui juba maatööd vaja teha. Samas ma tean kui nõme on nädala sees peale tööd ja lasteaeda minna sünnipäevale ja koju jõuad alles kell miljon ja kohe magama.
Samas tahtsin Härra H välja pakkuda perepuhkust kuskil spas ja jääka mure nende asjadega ära mille peale hetkel mõtlen. Lapse suhtes oleks see ebaõiglane aga Härra M saaks vähemasti hea kingi mulle teha. 😀
Samas ma juba mittu päeva saadan talle linke aktiivsusmonitoridest, et vihjata mis mulle kinkida võiks. Eelmine aasta sain kaalu see aasta olen targem ja hakkan varakult märku andma mida ma soovin. 😀

See aasta vist enda sünnipäeva ma pidama eraldi õhtul ei hakka. Ma nigunii pole eriline sünnipäeva pidaja ja see aasta ei lähe sellega kaasa ka :”Väike aftekas peale mängutuba võiks ikka olla!”

Kus tallinnaa pidada lapse sünnipäeva?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s