Kõigest ja mitte millegist.

Reedel hakkas Härra H manguma, et tema tahab vanaema ja vanaisa juurde. Keelata ma last ei saanud aga läksin ise hoopis kaasa. Talle see  eriti ei meeldnud kuna hea elu polnudki nii hea elu kui ema kõrval valvab.

Vahelduseks oli nii hea oma vanas voodis magada ja kassiga aega veeta. Ta selline 13 aastane tolmurull kes alles nüüd tahab lähedust ja silitamist.

image

Laupäeva oli selline perepäev lihulas. Ma ei mäletagi millal me kõik koos aega veetsime nii, et mul mõlemad vennad, ema ja isa oleks olnud. Tegime palju maa tööd, sõime, sõitsime atvga ja olime kasulikud. Tegelikult oli täiega tore ja kindlasti järgmine kord lähen kaasa. Alguses see projekt vana maja korda teha koos hooviga kuskil metsas oli ikka hirmutav kui ema oma ostust rääkis ja me seda vaatamas käisime. Eile ma vaatasin, et nad on kõvasti ikka ära teinud juba ja ma pean ka käed külge ikka panema. Suur töö sai tehtud ja ema oli rahul, et kaasa läksin ja aitasin. Tööd seal jägub veel aastateks aga kuskilt tuleb alustada! Kui maja vee sisse saab siis ööbimine olemas ja asi korras saab kauemaks puhkama minna. Hetkel väsitas see auto sõit rohkem kui töö ise kuigi hetkel kõik lihased nii valusad nagu oleks trenni teinud kõvasti

image

image

image

Vahelduseks selline hea laupäev ja rõõmu kauemaks. 🙂

Kudas see võimalik on, et pesen emaga sama loputusvahendi ja pesugeeliga aga tema voodipesu lõhnab ja on ikka mõnusam kui minu oma?

Hakkan nüüd süüa tegema kuna külaliste tulekuni pole enam kaua aega.

image

Venna tähtsaim ehitis eelmisest aastast 😀

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s