Eile mõtlesin

Mul ei tulnud eile õhtul voodis olles und ja hakkasin siis mõtlema kas mul on tähelepanu vajadus meeletu nagu ette heideti.
Viimasel ajal just ma saan tähelepanu ja palju, suhtlen rohkem inimestega ja väga vingumiseks põhjust ka ei leia väga. Kui otsida siis ikka leiaks täiega aga ma tean, et see ei aita mind eriti kui ainult kenereerin enda peas endale probleeme juurde ja süvendan neid.

Hetkel on Härra M asjad korras, me suhtleme palju ja tõesti esimestkorda me ära oleku ajal räägime igapäev ja ei tülitse asjade üle mida kumbki muuta  ei saa. Ma arvan, et ta pole kokku varem nii palju FB sisse logitud olnud nagu viimasel ajal on. Kindlasti on raske, et ta ära on aga saab hakkama. Aeg läheb kiiresti ja varsti ta juba tulebki koju. Umbes 2 nädalat läheb linnulennul tegelikult. Igatsus on olemas ja kohati isegi väga suur aga selle kohta vingumine seda vähemaks ei võta.
Eks pelgan natukene seda ta eestis olemist ja ma tõesti ei tea mis see kaasa võib tuua aga hetkel ma ei keskendu sellele. Enne ma teada ei saa kui ta kohal on. Ta ise on mõistnud, et ta käitumine peab muutuma mudu saab minust kohutav koletis naine kes hakkab kisama. See on tema suurim hirm vahel. Just ma rõhutan tema käitub aegajalt valesti mitte mina ei kujuta seda endale ette nagu naistel kombeks on!

Härra H on tegelikult hea laps kuigi temaga vahel on raske aga siiski meil selline oma kindel rütm sobib. Mul pole nii kogutavalt raske temaga kahekesti olla vaid täiesti meeldiv. Kui asjad läbi mõelda ja plaani omada nii A, B ja C jnd saab kõik tehtud mis vaja on. Ta pole “Rõve kohustus” vaid minu elu, minu enda otsus! Kindlasti mul on temaga vahel probleeme aga keegi teine ei paranda neid vaid ikka vaid ma ise.

Mul sõbrannade ega parega jõhkraid draamasi õhus ei ole. Kõik rahulik ja stabiilne. Rohkem suhtlemist, rohkem häid hetkesi koos.
Mulle meeldib olla üksinda ja lihtsalt olla enda meeldivas selkonnas. Kunagi oli see minu jaoks kohutav hirm aga kuna ma olen endaga rahu teinud siis nüüd mulle meeldib olla endaga kahekesti.

Okei, enda kaalust ma võiksin pidevalt vinguda aga ega see on minu enda viga mitte teiste viga, et ma kosunud olen. Mina söön seda toitu, mina olen laisk olnud mitte see pole kellegi teise viga. Samas eelmine nädal ma juba võtsin ennast rohkem kokku ja liikusin rohkem ja see nädal sama moodi plaanin seda teha. Toitumist püüan kontrolli all hoida ja vaikselt ja sihikindlat unistuste poole. Ma püüan mitte selles nii kinni olla mudu lõppeb see katastroofiga ja seda pole uuesti vaja mulle.

Kindlasti kui otsida põhjust miks vinguda siis selle leiab aga ma tõesti püüan olla positiivne kuna positiivsus tõmbab ellu häid asju ligi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s