Sellised mõtted hommikul…

Ma eile võimlesin kodus ja üllatus üllatus täna on mul lihased valusad. See on selline mõnus valu õnneks. Kätele vist tegein natukene liiga kuna vist laupäevast pole siiani taastunud suurest töö tegemisest. Samas vähemasti ma tean, et pekikihi all on mul veel mõni lihas olemas.
Hakkasin eilsest ka kõik enda ampsud ülesse kirjutama ja mitte endale valetama nedega. Siis saan nädalapärast vaatata mida ma siis valesti teen. Samas ehk just selline paberile panemine hoiab patudest eemale aga eks seda olla siis näha.
Käisin eile Kiirkõnnil ka 12,15 km ja hiljem veel liikusin veel 5 km nii, et eilesega võin täiega rahul olla.

Otsustasin jälle mitte transporti kasutada ja kaugemal poes käia. Nii, et see annab lisa samme. Ma olen täiesti kindel, et ilma kiirkõnni ringita ma küll enda samme päevas kätte ei saa mis soovituslik on 10000 sammu. Tegelikult ma unistan siin sammulugejast juba pikka aega aga unistuseks see jäänud on. Samas tuleb mul varsti sünnipäev ja emadepäev! Ehk olen ma olnud see aasta hea ja saan endale selle. Ma isegi ei taha kõige kallimat ja uhkemat vaid sellist mis loeks samme ja liikumist lihtsalt päeva jooksul. Samas ma ei soovi sellist mida taskusse panna kuna mõndadel pükstel mul taskuid polegi kusjuures nagu trenni omadel näiteks ja ühtedel mustadel pükstel. Käisin isegi juba poes vaatamas aga kuna teenindaja oli nii peale suruv siis ma pidin lahkuma poest. Mul eriline kiiks kui teenindaja liiga aktiivne ja peale suruv siis ma ei kipu kohe midagi ostma! Mulle meeldib kõige pealt ise vaatata ja tutvuda ja kui küsimusi tekib siis küsin mitte, et teenindaja hingab kuklasse ja tekitab bloki mulle enda olemas olemisega. Samas ma tean, et see pole nede valik ja lihtsalt nede ülemused nõuavad seda neilt.
Nii, et ma panustan algatuseks emadepäeva peale ja kui Härra H arvab, et ma pole seda väärt ikka selle aasta eest siis jään sünnipäeva ootama. Kui siis ka ei joppa lähen ostan selle endale ise sünnipäevaks 😀

Loodan, et mu retuusid jõuavad ka varsti kohale juba. Eelmised mul juba natukene liiga ära sportitud ja näevad veits räbalad välja. Ma olen arvamusel, et 50 eurised püksid ei tee paremini trenni kui tavalised õiges suuruses püksid siis tellisin endale lihtsalt tavalised retuusid. Kuna ma niisama neid tänaval ei kanna siis saan nedega jalutada ja võimelda. Tähtis, et läbi ei paista ja kõhu tõmbab sisse 🙂

Vähemasti olen ma jälle liikumise lainel ja küll toitumine ka paika loksub. Vett ma juba jälle rohkem joon ja kõht on täis toidust. Ma ei saa dieeti pidada kuna ma olen räiega toidu inimene ja mulle meeldib süüa teha. Pean tegema lihtsalt häid valikuid ja elu on siis lill! Dieet pole lahendus vaid ikka elustiili muutus. See tähendab vähem veinitamist kuna mudu ma nullin kõik jälle ära mille nimel pingutan ja vaeva näen.

image

Neljavilja puder kohupiima, kaneeli, või ja banaaniga. Elu on ikka maitsev 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s