Alates pühapäevast saati olen ma kõhuprobleemidega võidelnud ja mulle tundub, et aina hullemaks läheb. Avastasin täna, et ma olen kaalust alla võtnud – 3,4 kilo ja keel on täiesti lumivalge. Tegin kiire Dr.Googli ringi ja sain aru, et mul kõhuviirus või toidumürgitus. Kuna olen kindel enda Neljapäeva, reede ja laupäeva söömises siis ikka vist viirus. Kuna ma viimasel ajal suhtlen enda Perearstiga harva siis mõtlesin ennast talle meelde tuletada, et meie sõprus pole veel läbi. Andis mulle näpunäiteid ja käskis tema juurde minna kui neljapäevaks asi paremaks pole muutunud! Kuna palaviku ja oksendamist ei esine siis on selline soolte ärritus minu jaoks esmakordne ja imelik.

Kahju vaid, et see kaalu kaotus on vedeliku arvelt mitte peki pealt. Vedeliku puudus on lausa ohtlik nii suures koguses siis käskis pidevalt juua mineraal vett + vett + kummeli teed siis ma võiksin vabalt hetkel elada vaid vetsus. See mis ülevalt sisse siis 5 minutiga alt välja. Samas on vahelduseks hea enda organismi puhastada ja kui süüa jälle saan siis alustada puhtalt lehelt. Sinnamaani pean lihtsalt suutma ära elada ja hoidma vedeliku taset kehas hoidma nii, et see ohtlikuks ei muutuks. Hiljem lähen ostan endale kuivikuid ja mustika kiselli kuna mul hakkab juba jõuetus peale tulema kuna energia mida peaksin saama toidus on täielik suur NULL kui käib nii kiiresti kehast läbi, et keha omastada ei jõua seda.

Marimell just kilkas kudas võtis -2,4 kilo alla kaalust 5 päevaga keefiri dieediga. Ise suur tüdruk aga ikka usub jõuluvanasse! See pole tema solvamiseks aga pole võimalik peki arvelt kaotada nii suurt numbrit ja veel vähem tervislik! Arvatavasti läks see vedeliku arvelt ja kuna keefir mõjub teatud puhkudel nii, et paneb organismi ennast puhastama läks sealt lihtsalt palju muud mitte rasva selles koguses! Tavaliselt on nende imeliste kaalukaotustega nii, et see tuleb kiiremini tagasi kui ära läks ja eriti halval juhul veel topelt tagasi kuna keha on viidud stressi! Sellistest dieetidest ei tohiks üldse rääkida kuna inimesed hakkavad seda katsetama ja mõni ei saa hiljem pidama sellega. Kui sellised dieedi mõjuksid pikalt miks siis üldse ülekaalulised inimesed maailmas on? 
Aegajalt vist tuleks isegi kasuks organismi puhastus aga selleks muid võimalusi ikka ka kui langeda ekstreemsustesse.

Ps! Pole vaja arvata, et ma peaks kohe minema arstile kuna ma usaldan enda arsti ja ta on väga pädev enda ametil!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s