Teisipäev on alati parem kui esmaspäev :)

Ma olen vist väga vaikseks jäänud nagu mul poleks midagi kirjutada. Oleks küll ja väga palju aga ma olen kinni kiilunud. Viimane postitus mida ma kirjutasin oli selle kohta millises listis mul lapse riide on. Samal ajal satusin lapsepõlve (nooruki) aja tuttava blogi lugema ja sain puuga pähe ja enam ei osanud! Jäin mõtlema kui habras on niit elu ja surma vahel aga kuna negatiivsus sünnitab negatiivset siis ma olen väga positiivne aga igatahes sellepärast ma nii vaikne olengi olnud.

Vahetasin töökohta ja minust sai abikokk-teenindaja ja 3 km on tööle. See annab rohkem samme mulle.
Sammudest rääkides siis sain ma emadepäevaks sammulugeja ja olen avastanud, et ma teen siiski päris palju samme ja aru ei saa miks paks olen!? (Nädalekene olen nüüd vaadanud!)

image

Kannan vasakul käel ja samme tuleb igapäev 18000-23000 tükki. Seda vist saab normaaseks lugeda kui inimesed mainivad, et neil ilma trennita võimatu isegi 10000 kokku saada mis norm peaks olema. Mina saan enda sammud töö+poe+pargis+koduga aga peaks vist siiski lisama kiirkõnni ringi uuesti. Härra H õppis lõpuks 10 minutiga rattaga sõitma ja ma saan ta kaasa võtta siis pole probleemi, et ei taha teda koju jätta harjutama üksinda olemist.

Härra H sai Mustamäe Gümnaasiumisse sisse ja see teeb mind õnnelikuks, väga õnnelikuks! Mis sai sisse? Haridusamet oskas õigest sellel korral mõõta lihtsalt. Tean samas majas juhtumeid kus laps taheti suunata kaugemasse kooli.

Härra M oli nädalakese eestis ja me vaid kaklesime. Lõpuks ma ootasin ja lugesin tunde, et minema läheks. Saame jälle Härra H enda tempos rahuliku elu elada. Ta vihastas mind nii välja, et ma ei taha temaga nii pea isegi mitte rääkida! Oli eile mulle kommi ja orhitee ostnud enne ära minekut. Ma suretan ju kõik taimed välja aga eks küsin emalt nippe kudas see taim ellu jätta ja loodab, et joppab. Ema eelmise eest juba 2 aastat hoolitsenud ja tema omad alati nii ilusad!

image

Tegelikult on kõik täiega mõnus ja see päiksest saadav D-vitamiin on ajanud selle uimasuse ära ja annab energiat kuigi mul on koguaeg palav.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s