Silmaringi peab avardama :)

Sellel nädalavahetusel laiendasin ma enda silmaringi koos Härra H ja üldiselt oli mul väga hea nädalavahetus!

Reedel oli Härra H otsustanud, et tema läheb vanaema ja vanaisa juurde. Helistas ja leppis ise kokku, et kui nemad koju lähevad siis tema sinna. Enne käisime Kristiines prillipoes lahendamas mure, et prillid alla vajuvad pidevalt. Kuumutamine ja väänamine ei aidanud aga saime hoopis osta kummist asjad mis sangade külge panna ja aitab!
Kuna laps oli otsustanud minna siis ma ei hakkanud keelama ka ja leppisin hoopis sõbrannaga kokku kohtumise! Tuli maja juurde ma pakkusin talle kooki ja teed trepikoja eest ja läksime järvele teist sõbrannat vaatama. Istusime veidikene hoovis, naersime ja olime niisama väga muhedas ja toredad nagu ikka. Mina limpsisin veini koos Preili K, Härra M.V Siidrit ja Preili L alkovaba siidrit ja nii istusime tunnikese või rohkem natukene. Preili L tõi mind koju ära. Vein oli meeldivalt tujusse ajanud ja nii hakkas kibelema linna tantsima aga keegi ei võtnud vedu ja muud teha polnud kui magama minna.

Laupäeval ärkasin sellepeale, et empa helistas ja tahtis õueriideid lapsele. Tahatsid lapse maale kaasa  võtta aga kuna mul kindel see nädalavahetus lapsega veeta siis keerasin selle kihva neil kahjuks!
Võtsime ette reoveepuhastusjaama vaatama mis saab veest kui kodus see kraanist alla läheb. Seal oli eile sellinepäev kus külla ootati ja siis me läksime. Eriti meeldivaks tegi see, et vihma sadas aga kuna reisi sinna ette me juba võtsime siis ei tahtnud tagasi ka minna. Ostsin endale hoopis 1.50 eest vihmamantli R-kioskist!
Ise enesest oli väga huvitav ekskursioon ja jalutuskäik! Nägime tervet protsessi kudas vesi sinna jõuab, mis edasi saab jnd ja lõpuks nägime seda vett mis merre lastakse!
Kuna vihm rikus plaani minna stromkale laadale ja citytuuri bussiga sõitma siis peale Härra H mangumise peale läksime mäcki sööma. Tegelikult tema sõi ja mina vaatasin vesistavalt pealt. Kuna tegelikult on ta enda selle kuu rämpstoidu kätte saanud siis see kord pidi ta selle enda raha eest ostma aga kuna isu nii suur oli siis oli ta sellega nõus!

Õhtul ta kauples ennast jälle vanaema ja vanaisa juurde heaelu peale. Mina vedelesin diivanil, vaatasin eruvisooni ja sõin pähkleid. Kuna eurovisoon oli minu jaoks väga igav siis otsustasin magama minna.

Pühapäeva hommikul läksin kella 10.30 Härra H järgi vanemate juurde. Suundusime Preili M ja Härra S kokku , et citytuuri bussiga tallinnat avastama minna. Sõitsime kõik 3 liini läbi, käisime pizzat söömas, jalutasime veits vanalinnas. Lõpetuseks sõitsime roniga nõmmele ja sealt jalutasime Härra H läbi metsa koju.
Esimeses bussis lapsed istusid rahulikult, kuulasid klapidest juttu ja vaatasid ringi. Teine sõidu lõpus hakkas nihelemine peale aga asi oli kontrolli all veel. Vahepeal käisime ostsime pizzat ja sõime seda harju tänaval ja tõttasime uuesti bussile. See viimane sõit oli nihelemist ja kiusu juba täis ja kui bussiga balti jaama jõutsime oli heameel tegelikult juba!

Pidime Preili M tegema suve kava kuhu poisse viia võiks ja mida näidata neile. Esimesena võtame Oleviste kiriku torni ette!

Mis teie nädalavahetusel tegite?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s