Ma ei oska enda aega planeerida.

Ma pole nii ammu kirjutanud, teiste blogisi lugenud kuna mul pole aega lihtsalt. Nii kui ilmad ilusaks läksid siis kadus mul aeg oleskleda ja kirjutada, lugeda kuna mind pole lihtsalt kodus.
Lähen hommikul 06.55 uksest välja, lasteaeda, tööle, 15.00 jalutan lasteaeda, koju kassi toitma ja siis me lähme kuskile jõuame 20-21 koju, koristan, hambad pessu  jnd ja juba 22.00 magan. Kuna ma olen suure une vajadusega siis lähen lapsega magama koos.

Kuna mõnel päeval olen ma kauem tööl, et ma saaksin järgmisel päeval kergemalt tööl hakkama siis teen asju ette mis annab teha ette. Samas mulle meeldib minu töö kuigi ma ei tunne ennast sellise vastutusega veel väga kindlana. Minu vastutus ala on külmköök mille alla kuulub antud kohas võileivad, magustoidud, kaste, kook,bufee külmik,praesalat ja veel asjad mis koha ei meenu. Samas on mul selleks tegemiseks aega 4 tundi hommikul ja siis nii palju kui paariline laseb mind teenindamise vahepealt kööki. Samas saan ma mängida toiduga ja enda ideesi ellu viia aga kui pead sada asja korraga tegema siis ei tule alati kõik alati välja mis ma sooviksin. Samas pole mul ideid väga palju enam mida teha täpselt, mida söök minu sugused “Ma ei taha paksuks minna”, mis maitseks kõigile. Oleks mul üks õhtu kus ma saaksin lappata netis, ammutada ideid, mõelda mida tellida ja teha jnd. Mul pole seda aega või ma ei oska seda endale võtta kuskilt! Olen vist möku, et ei taha tööd koju kaasa võtta ja enda lapse arvelt võtta aega? Eelmisel nädalal ma arvasin, et mul tekib see nädal see aeg aga tundub, et mitte. Eelmine nädal ma tegelesin kõigega mis mul vaja teha oli enne Härra H lõpetamist. See tähendast tema juuksurit, minu kulme, viimased riided ja siis veel nii palju teisi asju. Pühapäeval käisid meil külalised, eile käisin surnuaias koristamas ja poes, täna mu isa sünnipäeva puhul söömas, neljapäeval tuleb sõbranna külla keda ma pole näinud umbes aasta!!!! Reedel lähen sünnipäevale, laupäeval on isa 55 ja tagasi jõuan pühapäeva lõunal. Siis hakkab peale esmaspäevaks valmistumine ja nädal hakkab peale jälle!

Samas ma ei kurda viimasel ajal on mul väga tore olnud kuigi on väga kiire on olnud! Samas olen ma elanud üle pikkaaja normaaset elu jälle, suhelnud, aktiivne olnud (igapäev 15000-25000 sammu) ja naernud tohutult. Olen ületanud enda musta augu mis kevade algusest saati kimbutas mind :/

Palun ideid mida sooviksite magustoituks bistroo kohtades, kooke ja salateid prae kõrvale 🙂 Mis on teie lemmik salat? Magustoit? Mida soovite bufee valikus näha ja võtta? Tõesti ma vajan ideid enne kui ühe bistroo klendid saavad vaid ühtesi asju..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s