Ma olen täielikult ummikus endaga. Mind on viimasel ajal nii häirima hakkanud, et ma nii palju lapsega üksinda olen ja endale aega nii vähe on!    Mind häirib see, et ma pean tööl tegema kahe asja korraga ja tunnen, et ma ei suuda endast anda ei köögis ega saalis seda milleks ma suuteline tegelikult olen. Selline poolik tunne on ja kõik asjad ligadi ja logadi ja see sööb mind seest. Tunnen kudas ma ärritun asjade peale nii kergesti ja loen päevasi millal asjad hakkavad laabuma kergemini jälle. Ehk siis kui saavad läbi puhkused aga enne seda tuleb 3 hullumeelsest nädalat peale jaanipäeva nädalat aga siis hakkab mul puhkus, Puhkus mulle meeldib!

  Hetkel on mul toetav inimene kõrval kes juhendab mind köögis ja vastab mu küsimustele. Saan kindel ta peale olla kui läbi kukun siis juhendab mind, annab näpunäiteid ja suures jamas kindlasti lapiks mu sitta ära. Õnneks ma pole millegi nii hulluga hakkama saanud. Selle viie nädalaga olen ma nii palju õppinud ja teadmise saanud! Järgmine nädal olen ma viimased kolmpäeva temaga ja siis tuleb mul enda teadmised 3 nädalat proovile panna ÜKSINDA! Ma Küll täitsa üksinda pole aga mu hetke kindlus hakkab puhakama ja tuleb inimene kellega ma varem töötanud koos pole. Eks ma pean hakkama saama ja see minu eksam on!

Projekt rattad alla aastal 2016 on käima lükkatud siis seda trenni aega on mul täpselt suur null! Samas pole mul õigus vinguda kuna see on minu otsus mitte kellegi teise. Nii palju ikka üritan jälgida, et ma püüan liikuda jalksi rohkem ja enda sammud täis saada.

Härra H on nüüd lasteaiast ära võetud ja tema suvepuhkus on alanud! Lõpuks ometi on see lasteaed läbi ja ma ei pea kunagi ebapäedeva direkotoriga asju ajama. Mul on kahju lihtsalt kõigist neist lastevanematest kelle lapsed seal lasteaias käivad ja temaga peavad kokku puutuma. Annaks jumal, et teised rühmad nii rasked pole ja selliseid probleeme pole. Lapsed ilusad ja head, lapsevanemad ei vaja suunamist ja rohkem õnnetusi ei juhtuks!!

Üldiselt on elu kiire, ilus ja üks suur seiklus!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s