Kõigest ja mitte millegist!

Vahel annabki kriisi olukorras jõudu kvaliteet aeg perega. Tunne, et kuulud kuskile, kus keegi midagi ei oota ja lihtsalt oled olemas! Mina see nädalavahetus tundsin seda tunnet või tunnen siiani välivoodis vedeledes magalas ja kuulates vihma vastu katuseplekki tibamas.
  Kuna tõesti viimasel ajal on mul emotsionaalne kriis ja sõda endaga ja kõik tundub minus sassis olevat siis oli lausa lust eile värvida kaevumaja, puhastada aknaid akrüülist, viia 1300 pudelit taaraautomaat*, kuulata enda perekonna huumorit, oma lapsega aega veete, näha sugulasid ja lihtsalt eksiteerida maailmas. Parm kes mind hammustas, sääsed kes närisid ja herliased on tõesti selline halb osa asjast aga siiski tunnen kudas pinge minust on vähenenud. Saan hakkata vastu minema uuele nädalale, selge peaga nautides viimaseid tööpäevasi ja ootata puhkust!

Esimese puhkuse nädala veedan ma suuremas osas linnas aga teise nädala mingiseks osaks tulen maale. Siis plaanin lõuna-eestit külastada ja kõige rohkem ootan ma seda, et saan enda maailma kallima ininesega kvaliteetaega veeta. Seda aega kus aeg ei suru raamidesse, kus mul on aega kuulata 7 aastase ideesi ja mõtteid, kus kohustused on nurka visatud ja ma olen enda aja perenaine!

image

Kuna aeg on suurteks muutusteks elus siis oli vaja lihtsalt aeg maha võtta ja olla! Imelik on see kudas palju tegemisi maa ümber on mind minu vendadega ühendanud ja me hommiku kohvi kõrvale räägime näiliselt tühistest asjadest aga meil ei ole kiiret kuskile. Metsa vahel olles pole suurlinna elu tempot vaid me elama enda rütmis! Kõik saab tehtud aga omal ajal, pealinnas on alati peaaegu aeg kindel ja alati hingab kuklasse.

Mind ootavad kohustused linnas, suhtlus maailma aga see ei tunde hetkel nii kohutav ja närviajav!

Kuna mul on tulemas majanduslikult raske aeg siis hommikul treppil suitsu tehes ja kohvi juues mõtlesin ma lisa tööle millega võimaldan endale ja lapsele paremat elu! Sellel samal hetkel tuli sms pakkumisega lisaraha teenida, nagu kuskilt keegi oleks minu mõtteid kuulnud! Täpselt sellepärast usun ma mõtte jõusse ja sellesse, et alati tuleb positiivseid asju mõelda kuna positiivsed mõtted tõmbavad positiivseid hetki ligi!

– Aeg on elada!

1300 Pudelit oli aasta taara, töömeeste õlle ja vee/limpsi pudelid mitte ei oli meie joodud vaid!

image

Lihula turisti pilt ka ikka kohustuslik!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s