Korterit ei leia siis mehe ikka leian.

Hetkel on vist kõige kiirem viis abi saada millegi leidmisel facebook ja mina kasutasin seda sama võimalust. Kirjutasin pikka kirja enda seinale kudas ma otsin korterit kuhu kolida alates juunist, panin kirja kus asuma peaks, mis hinda maksta saan üüri eest, kudas mul kass on ja lisasin pildi endast ja lapsest. Algusest hakkasid jagama minu enda tuttavad, siis võõrad ja siis veel rohkem. Jagatud on üle 1000 korra ja ma olen väga tänulik.

Olen saanud 6 konkreetset üüripinna pakkumist kust 3 kohe välja jätsin asukoha pärast, üks kirjutas ise, et siiski ei plaani üürida anda hetkel ,ühte käisin eile vaatamas ja ühte lähen homme vaatama. Siis olen saanud selliseid pakkumise, et laitses võid tasuta elada, lasnamäel saaksid odavamal jnd.

Selle kuulutuse juures paneb mind kõige rohkem imestama, et minuga soovitatakse tutvuda, pakkutakse sponsoriks hakkamist, soovitakse korterit osta jnd. Lugesin peale esimesi kirju kus tutvuda sooviti kuulutuse läbi, et äkki olen meeltesegaduses kirjutanud, et kui korterit ei leia siis võtaks mehe või hakkaks armukeseks vms aga seda seal kirjas pole! Selline üürikorterit otsimine lapsega koos pildil on tõesti läbi lillede soov tutvuda meestega? Oleks ma teadnud seda oleks jätnud selle vahele. Ma pole neile kirjadele vastanud ja mõni on peale seda kui avastas, et ma läbi lugesin ja vastu ei kirjutanud saatnud sõimukirja kas mulle ei sobi vms. Näen ma tõesti välja, et soovin netis tutvuda? Enda arvates mitte.

Kindlasti võib internetis tutvuda, kuskil foorumites , gruppides kus kindlaid teemasi arutatakse vms aga selline viis ” ou saame sõpradeks ” pole minu teema. Ükski tutvumis leht pole minu teema, pime kohting pole minu teema. Mitte sellepärast, et äkki mees on pervert vms vaid kuna mina ise tundun hoopis teisugune internetis kui päris elus. Kirjutades olen ma tunduvalt vaiksem ( Minu kõva hääl ei kõla üle kõige ) , ma naeran palju viisakamalt läbi smallide , räägin palju vähem jnd.

Samas leian ma, et kõik inimesed elus satuvad kindlatel põhjustel sinu ellu , kindlaid asju õpetama. Kui inimene on sinu elule määratud siis teie kohtumine saab olema õigel hetkel ja õiges kohas! Mingine periood paar aastat tagasi oli isegi minul flirticus konto tervelt paar päeva ja siis sain aru, et pole ikka mulle. Kirju tuli igast pakkumisetega , mõni kirjutas niisama aga enamus oli meeleheite kirjad ja sain aru, et see pole lihtsalt mulle. Teistele võib olla aga mulle see pole.

Vähemasti minu kuulutus hakkas inimestele silma ja loodan, et õige korter jõuab minuni. Lootus sureb ju viimasena?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s