Kui laps on haige.

Eile õhtul hakkas Härra H oksendama ja meil oli terve öö oksepidu. Nagu tavaliselt jäi koristamis osa mulle. Sain aru, et kõige rohkem selle oksepeo juures ärritas mind see, et ma olen täiesti ära unustanud kui raske võib mu südamel olla kui laps haige on!

  Vaip , voodi, diivan, põrand, 2 komplekti voodipesu ja ma ei saanud aru, et palju ühe 130 cm suuruse inimese sisse manti võib mahtuda mis tahab välja tulla. Lõpuks kella 5 aeg hommikul saime magama ja mul oli tunne, et tank on minust üle sõitnud. Kell on pool 1 päeval ja me veel ikka oleme diivanil ja ennast liigutanud pole eriliselt, enne kraadisin Härrat ja tal ikka palavik 37,9. Samas pole veel 24 h möödas, et saaks rõõmustada, et ta terve on ja iga kevadene okseralli läbi põetud.

 Preili M ütles enne, et rautselt järgmisena mina sirulimaas ja ootan surma. Ma vaidlesin vastu, mul pole lihtsalt aega seda seekord põdeda. Hommikul juhatajale helistades polnud kerge teatada, et ma jään haiguslehele kuna tean mis tööl toimub. Samas saan aru, et minu töö ei ole olulisem kui minu lapse tervis!!!  Tundub, et Härra ise naudib täiega kodust diivanil vedelemis päeva emmega, viskab nalja ja poeb kaissu vahepeal.

 Peaks poodi minema aga 800 m tundub nii raskesti läbitav maa olevat, et pean veel paar tundi hoogu võtma.  Kuna mul on kokkuhoiu aeg siis olen sunnitud tegema täna süüa, et homme saaksin tööle kaasa võtta toidu. 

 Homme lähen järiekordset korterit peale tööd vaatama ja siis pean peangi otsuse langetama millisest korterist meie uus kodu saab.

 Eile käisin vaatamas korterit mis hinna, asukoha ja välimuse poolt mulle meeldiks aga pool möbleeritud. Kõige olulisemad asjad on puudu ehk diivan ja voodi. Samas sõbranna arvas, et teiselt ringilt võib saada odavalt vajalikud asjad . Korralik madrat on olemas siis peaks esimesena Härra H leidma voodiraami kuna uni lapsele on oluline!

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s