Jalutasin enne vihmas poest koju samal ajal jäätist süües ja klapidest muusikat kuulates ja taipasin, et tunnen imeliku tunnet endas. Ma tunnen ennast õnnelikuna, lihtsalt erakorraliselt õnnelikuna! Ma olen õnnelik, et mul on maailma suurepärasem poeg kes on mind õpetanud hoolima ja alati hakkama saama! Ma olen õnnelik, et mul on perekond kes mind toetab lapse kasvatamise juures ja võimaldab mu lapsel olla õnnelik 8 aastane kell ümber on nii palju inimesi kes hoolivad! Ma olen õnnelik, et mul on minu sõbrad kes on puudutanud mu hinge ja lastnud mul kukkuda!  Olen õnnelik kõikide meeste üle kellest hoolides olen ma katki lastnud endal minna, vähemasti tean ma nüüd kudas ma endaga käituda ei las ja kudas ma enam teistega ei käitu.

 Viimane aasta on olnud minu elu õppetunniks , just viimane! Mäletan kudas eelmisel aastal juunis kartsin, et ma ei saa elus hakkama, karstin, et langetasin vale otsuse aga täna 12 kuud hiljem võin kinnitada käsi südamel, et see otsus oli elus üks õigemaid lõpetada peresuhe mis oli ammu juba katki. Mul oli õigus valida õnn, et mu laps saaks õnnelikuks!

 Sellek aastal olen ma õppinud ise hakkama saama, vaevanägema, tegema otsuseid ja õppinud elama enda jaoks õigesti. Olen paremaks inimeseks saanud, enda vigasi tunnistanud. Olen ületanud ärevushäire, saanud selgust endast. Töötanud üksnes ise ja selleks, et mu lapsel oleks koht kus elada, toit laual ja riided seljas. Elus saab vaid ennast usaldada ja vahel ka mitte endale kindel olla! Olen roninud emotsionaasest mudast välja, õppinud naerma ja hindama hetke enda elus! Olen mõistnud, et enda soovidega tuleb olla ettevaatlik kuna need võivad täituda ja sind katki teha. Ma olen õppinud andestama, mitte teisi süüdistama vaid endas ka vigasi nägema.

Ma olen õnnelik enda viimase aasta üle kuna siit edasi sammun ma palju targema ja parema inimesena!

 Tean, et õnne tunnet võib alati tulla peitma mustad mure pilved aga tean, et alati saab kõik siiski korda! Kõik juhtub elus siiski kindla põhjusega, meie peame selle vastu võtma, õppima sellest ja edasi liikuma parema tuleviku suunas!

Advertisements

One thought on “

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s