Lubadused endale 2018 aastaks.

 Luban endale, et 2018 aastal : 

* Olen parem ema oma pojale!!

 Kui viimastel aastatel on aina vähemaks jäänud meie kvaliteetaega siis järgneval aastal panen selle endale kõige tähtsamaks! Kõik teised asjad võivad ootata aga aeg temaga mitte!!!

* Loen läbi 12 raamatut.

 Kui aastas on 12 kuud siis alagatuseks seada endale eesmärgiks iga kuu lugeda üks raamat on teostatav kindlasti. Minu põhiline probleem on, et ma väidan endale kudas mul raamatute lugemiseks  aega ei ole aga aga tegelikult niisama vedelemise asemel võin ma vabalt selleks aega leida.

* 2018 aasta lõpuks mahun 1,5numbrit väiksematesse pükstesse.

 Miks ma ei pane eesmärgiks, et nt 10 kilo? Sellepärast, et oma -49 ma lõpuks hakkasin taga ajama suurepärast numbrit ja võtsin juba lõpuks kasutusele viisid mis rohkem kahju tegid kui kasuks olid. Selline pidev kaalumine pani mind vaid toidule mõtlema ja mu elu keerleski vaid toidu ümber. Iga ampsuga mis ma võtsin jõutsin lõpuks mõttele, et :” Ega see minu homset kaalu ei mõjuta.”  Jah , Ma olen Mari kellel on  räme toitumisprobleem vist. Proovin läheneda teistmoodi asjale, et mitte endale kurja teha. Tegelikult 2 nr väiksemates pükstes ma nägin ikka väga hea välja. Nii, et 1,5 nr väiksemad püksid aasta lõpuks jalga ja mõistuse jätan endal korda!?

* Lõpetan enda lohutamise toiduga ja Naasen toidu juurde mis teeb mu kehale pai, annab energiat.

 Lõpetan selle toidu õgimise kui ma olen kurb või tunnen ennast halvasti. Saan ju mõistusega aru, et selline rämpsuõgimine tekitab lõpuks minus veel halvemat tunnet. Kindlasti saan ma maitseelamustest hetkelise heaolu aga pärast tunnen ennast pallina ja tekitab stressi! Sellest saadav energia kulub nii kiiresti, et lõpuks olen ma nii füüsiliselt kui ka emotsionaaselt väsinud ja jõuetu. Selle õgimise asemel teha üks 5 km jalutamine on kindlasti rohkem heaolu tekitavam ja selle toime kestab palju pikemalt!

* Lasen lahti ja minna poolikutel inimestel enda elust.

  Olen aru saanud, et andes korduvalt ja korduvalt inimestele võimalusi olen ma lõpuks ise võimetu hindama olukordasi selgelt. Ininesed harjuvad ära liialt sellega, et :” Palun vabandust, ma ausalt parandan ennast. ” Ja ma lihtsalt annan võimaluse endaga käituda nagu inimesed heaks arvavad ja vajalikuks peavad ja lõpuks olen mina see kellel käib krõps ja minema kõnnib. Enne seda lasen endal tunda nagu saastunud mõrd ja otsin vabandusi mis põhjusel on õigus inimestel panna mind pahasti tundma ennast… Aitab sellest! 

* Olen parem persoon oma enda inimestele!

 Püüan ise olla aktiivsem, et kohtuda inimestega kes on minu inimesed. Surun läbi mõne uue traditsiooni, et kohtuda rohkem inimestega kes panevad mind sädelema ka siis kui olen kokku varisenud! Püüan mitte liialt maailma parandada ja enda arvamust peale suruda. See mis mulle sobib vb tõesti kellegile teisele ei ole sobilik… Elan ise õnnelikult ja lasen ka teistel elada!

* 20% suurendan enda sissetulekut.

 Tihti peale on mul tunne, et nii natukene jääb puudu, vaid nii natukene. Tegelikult elan ma ju oma rahadega ära näljas/paljas/kodutu ma pole aga siiski jääb puudu elamustele kuluvast rahast. Kindlasti pean ma andma endale aru, et enam sellist tööhooraks olemist ma endale lubada ei tohi nagu seda kevadel/suvel tegein. See lõppeb järiekortse läbipõlemisega mida ma endale lubada ei saa enam!  Igakord sellest välja tulemine muutub aina raskemaks ja raskemaks, aina rohkem tundub selleine mugavustsoon olevat parem kui pingutada.

* Ma olen terve aasta õnnelik!

 Õnnelik inimene on parem inimene. 2018 saab minu aastaks ja terve aasta kavatsen ma olla õnnelik ja nautida endale ja enda pojale elamist! Teha kõike seda mis tõeliselt õnnelikuks teeb ja endast eemale hoida kõik mis minu võimuses on, et ma  õnnetu ei oleks enam. Pisikestest asjadest saavad alaguse suured asjad ja kõik oleneb elus meist endist ja meie mõtetest!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s