Miks pole ilusatel pluusidel varukaid?

Läksin täna poes nii närvi kuna lihtsalt ei müüda ilusaid suvepluuse varukatega! Kas on raske panna see kokku 10 cm riiet juurde ? Mõlemale käele 5 cm ja mina saaks ka kanda ilusat suve pluusi. Ma just ei usu, et olen ainuke inimene terves eestis kellel on metsik lehvitamislihas ja koledad käed ja sellepärast eelistab, et pluusil oleks varukas. Minu jauks on see sama loogiline nagu seegi, et paksude jalgadega ei tasu selga tõmmata 2 nr väiksemat seelikut mis annab tunde nagu oleks viiner kilesse pandud. Vähemalt mina nii ei tee kuna minul on endal ebamugav, samamoodi nagu on mul ebamugav kui pole pluusil kasvõi väikest varukat! Vahepeal kui ma füüsilist tööd tegin siis oli isegi mul juba enda arvates okei käed kuna väljaveninud nahk ei rippunud ja isegi tekkis selline kujutletav muskel mis paremaks tegi asja. Siis ma ei soovinud ka pluuse kanda millel polnud üldse varukaid. Samas hetkel on nii palav, et küünarnukini olevate varukatega on kohutavalt palav aga näed kuskil ei müüda lühemate varulatega pluuse mis oleks ilus. Tänava peal ma näen inimesi selliste pluusidega ja järgmine kord kui näen siis hüppan juurde ja küsin :” Ou kuule kus sa enda pluusi said ?”

Tulin siis poest mossitades ära ja lohutuseks ostsin endale ühe triiksärgi pikkade varukatega. Abiks seegi kui tahan vahelduseks ennast paremini tunda ja midagi uut omada riietest.

Täna käisime loomaiaias jääkarusi vaatamas ja olin sunnitud kandma toppi mudu ma oleks lihtsalt kuuma rabanduse saanud! Mul oli tunne, et kõik mööduvad inimesed vaatasid minu käsi, absoluutselt kõik inimesed ja mul oli väga ebamugav. Sellepärast ma soovingi, et pluusil oleks varukas, et mul oleks endal mugav.

Ma olen vist hetkel sellises tujas, et pole millega enda juures rahul. Vaatasin eile pikkalt enda nägu ja avastasin, et minu näonahk oleks nagu 15 aastase oma. Pole kunagi nii laiguline, punniline ja imelik olnud kui hetkel! Kiire järelemõtlemisega jõutsin järeldusele, et näonahk on seotud selle ebainimliku toitumise ja magusa õgimisest, vist piisavalt ei tarbi vett ka. Püüan ennast paranda ennast nii sisse süües kui näomakside tegemisega asja kontrolli alla saada jälle.

Sellest vinni kasvatuse vaatamisest jõutsin ma selleleni, et ma kitkusin esimest korda elus ise enda kulme ja veel targem tegu oli osta kulmuvärv ja neid ise värvida. Nüüd tuleb lihtsalt palvetada, et mu kulmud kuluvad maha ja karvad kasvavad tagasi kiiremas korras! Rohkem ma sellist ideed ellu viima ei hakka ja jättan kulmu korda tegemise nende jaoks kes seda oskavad ! Inimene ikka õppib enda vigadest, mõni viga on lihtsalt mitu nädalat näos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s