Nõuan raha siis halb ex, teen rohkem tööd siis halb ema.

Kui naine nõuab elatist, et ära elada siis on halb ex naine. Kui naine teeb rohkem tööd, et saaks lapsega lubada rohkem lõbustusi siis on sitt ema. Kuidas siis lõpuks on? Raha nõuda ei tohi, rohkem töötada ei tohi ja tuleb vireleda olemas oleva rahaga?

Juunis tuli meil mõtte, et läheks puhkuse ajal Soome. Hommikul lähme, õhtul tuleme ja veedame toreda päeva. Käime lõbustuspargis, chillime Helsingis ja arendaks silmaringi mõnes muuseumis . Selleks, et ma saaks sellist päeva endale rahaliselt lubada pidin ma loobuma paarist puhke päevast ja tegema tööd. Selle peale sain loengu kuidas ma peaks puhkama ja lapsega olema ja kuidas ma ikka saan emale ja isale anda teda hoida kui lisa päevasi teen! Kuna Härra H on juba suhteliselt suur laps ja saab maalima asjadest aru siis seletasin talle, et miks olen hetkel rohkem tööl ja sai sellest aru. Ta ootab väga meie esmapäevast soome minekut ja veel rohkem seda, et ma pidevalt ei ütleks : “ Emmel ei ole raha, ärme seda osta!

Sellel ajal kui mina tegin tööd veetis ta ühe nv kvaliteetaega vanaema ja vanaisa, kaks hommikut magas nii kaua kui ma tööl olin, ühepäeva käis rannas sugulastega kus minuga kunagi ei käi kuna ma vihkan randa ja ühepäeva oli kodus ja õhtu vanaemaga. Ma tõesti ei tunne, et need ära antud 47 tundi oleks nüüd minu ja lapse suhtele kohutavalt halba teinud ja ma oleks ta hüljanud. Samas tean, et selle 270 euro eest mis teenisin saab ta positiivseid emotsioone kuhjaga kuna talle meeldib laevaga sõita, talle meeldib lõbustuspargis, talle meeldib süüa ja ringi kolada. Kuna laevapiletid ja päevapilet olemas juba siis ega me seda teenitud raha kõike ära ei raiska ja see võimaldab meil kindlasti teha ka Eestis häid emotsioone juurde. Tunne nagu kõik keskenduvad sellele, et tegin tööd mitte sellele mis selle teenitud rahaga teha saame koos.

Sellel kuul üldse rahaga pahasti kuna suutsin lõhkuda enda telefoni, sõbralt laenuks saadud telefoni wc uputada siis pidin endale ostma lõpuks uue telefoni. Ma püüan elada ilma järelmaksuteta või võimalikult väikse maksega siis maksin pool telefoni kohe ära.

Pidin ennast lõpuks kokku võtma ja kassi viima pererahu huvides opile. Äkki see aitab agressiivsuse ja pissimise vastu kätemaksuks. Vähemalt nüüd see tehtud ja ootame tulemusi. Arst ütles, et kuskil 2-3 nädalat läheb aega enne kui hormoonid kehast lahkuvad.

Hakkasin juba kooli asju ka vaikselt ostma, et mitte augustis miinuses olla kohe. Veel vaja uusi jalatseid, kotti ja dresse.

Kuu veel ja hakkabki jälle kool peale ja see õppimise trall. Kuhu küll aeg nii kiirelt läheb?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s