Laskvorst käis jalutamas.

Eile õhtul käisin sõbrannaga 10km jalutamas ja ajaks saime 1h ja 33 minutit ja ma olen lausa pettunud kui vormist väljas ma olen. Mäletan neid aegasid kui 10 km ajaks tuli 1h ja 15 minutit ja isegi hiljem polnud väsinud. Eile olin läbi ligunenud higist, jalad tudisesid trepist ülesse minnes ja keel oli vestil. Eilse võin küll trenniks nimetada vist jälle.

Kaal hommikul üllatas, et paari nädalaga olen alla võtnud peaaegu 3 kilo kuigi hetkel on see igakuine periood, et keha hoiab vett kinni. Ma nüüd ei teagi kas see on sellest, et selle kuumusega ei taha süüa aga sunnin ennast sööma ja söön salateid/smuutisi. Või sellest ohtrast vee joomisest ja higistamisest, samas olen püüdnud rohkem liikuda ja käinud 2 korda trennis ja 4 korda jalutamas 8-10 km.

Käisin üle 100 aasta bodypumpis ja sain sellise lihas valu, et pidin kodus kükke ja välja astrid keha raskusega peale tegema kuna olla ei saanud. Igaüks teab, et valu võtab ära peale tegemine. Samas oli see nii hea tunne, et keha andis tunda jälle, et ma miskit tegin endaga.

Täna hommikul tööle jalutades sain 4 km ajaks 34 minutit ja sellega olin rahul. Pärast sama palju tagasi ja 10000 sammu tehtud juba kella 12. Kui ilm nüüd vihmaseks ei keera siis pidime Härra H minema rattaga sõitma. Tema sõidab rattaga ja mina jalutan. Sellised liikumised koos on alati mõnusad meile ja juttu jätkub kauemaks. Mul on heameel, et ta nõus minuga kaasas käima ja liikuma koos!

Ükspäev andsin talle valida, et mis süüa teeme ja tema valik oli kana tortilla. Täitsa hea tunne oli, et ta oskab valikuid teha mis tervislik on ja väga kalliks ei lähe.

Hetkel ma suuri lootusi enda kaalualandamisele ei pane vaid püüan liikumise harjumusi jälle sisse saada ja trenni pisikut. Kõige olulisem on saada mugavusest välja ja rohkem liikumiseks kasutada jalagasi mitte ühistransporti.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s