Penijõe matkarajal.

Tulime kolmapäeval maale, nautima puhkust. Tegelikult 4 aasta jooksul pole ma üksinda siin olnudki ja üle 2 päeva ka mitte. Sellel korral on plaan olla pühapäevani ja laupäeval külastada lihula kohvikupäevasi. Eelmisel aastal külastades sain väga positiivse elamuse! Palju paremini oli läbi mõeldud kui tallinna omad ja inimesed olid vaeva näinud. Nõmme selle aasta rohelised tänavad olid rohkem kirbukas ja kaupmeeste müügi koht. Kakumäel jõudsime vaid ühte külastada, ja uue maalima omad pole mulle kunagi meeldinud. Sellel aastal kavatsen külastada Mäha kohvikupäevasi ja järgmisel aastal vb ise osa võtta! Eks seda näitab aeg kas jõuan nii kaugele.

Käisime Penijõe matkarajal jalutamas info. Selline kerge 7 km ring olid ja Härrad pidasid selle kuumaga vastu ilusasti. Hommikul tõime Härra H südamesõbra meie juurde ja poistel oli lõbus.

Seal on hoiatav silt, et võib kohtuda loomadega

Täpselt nii meil juhtuski, et poolel ringil keset teed ootas meid ees kariloomasi ja neist mööda minemiseks pidime elektrikarjuse alt läbi roomama. Nii palju julgust ei olnud, et läbi nende jalutada.

Mööda me saime õnneks saime neist.

Tegelikult on ikka väga tore, et hoovi taga on selline koht kus jalutamas käia. Käsime vaatasime ka Penijõe sadamat

Minu jaguks oli kõige arendavam näha kuidas tehakse heinapalle ja kui kiiresti see käib. Kuna Preili L on neist vaimustatud siis peaks ikka talle sünnipäeval ühe viima Tallinnasse. Siis ma saaksin kõige lahedama kingi tiitli omanikuks.

Uurisime täna kaarti ja saime teada, et 23 km kaugusel on rand. Virtsu juures kukerand pidi olema halb issi juttu põhjal. Võibolla lähme kaeme homme selle teise üle ja sõidame lihtsalt siin kandis ringi. Õhtul pidid vanemad tuleme meile seltsil suvitama.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s