See kuumus minu tapab.

Ausalt ma kardan, et ma suren ära. Sellesse kuumuses mis hetkel on. Ma olen lausa õnnelik, et homme tööle lähen ja seal on puhur ja ma kavatsen terve päeva hoida selle 16 kraadi peale, et ma lõpuks saaksin elada. Ma lihtsalt voolan koguaeg higist, mul on väga raske olla nii vaimselt kui füüsiliselt. Reedel olin juba nii meeleheitel, et lasin härra K ülesse otsida kus on karjäär, et saaks vette. Korraks hakkas parem aga nii kui jõudsime maja juurde tagasi oli jälle halb ja paha.

Tõesti ei mäleta, et mul oleks varem olnud nii paha olla. Tõesti 10 kilo ülekaalu mõjub nii? Või on tõesti ülemõistuse kuum väljas?

Positiivne asi on see, et mu paariline on järgmine nädal puhkusel ja siis on ta puhkusega kõik selleks aastaks. Samas on mul üle 2 nädala puhkust veel saada. Selle ma võtan siis välja kui väljas kannatab olla või sügisel. Suvel ikka raske kui olla 10 tundi siis pole õhtuks miskit jäksu miskit teha ja kuhugile minna.

Vedelen oma voodis ja see tundub nii hea ja mõnus! Magasime ju kolmapäevast alates lahti käiva diivani peal ja oli natukene kõva ja tuba oli nii lämbe täna öösel. Nii, et hommikul 7 olin ma juba õues kuna olla ei saanud.

Yr lasi mind eile üle lubas vihma aga seda ei tulnud, ma nii ootasin seda.

Astusin täna kaalule peale linna jõudmist ja number üllatas mind, et polnud juurde tulnud vaid maha läinud. Kuigi enamus aega oli grill ja chilli, ja alkoholi tarbisin. Tunnen kuidas keha hoiab vett kinni, pean rohkem vett tarbima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s