Eesmärk Augustiks.

Maris algatas jälle gruppis ” Mina viitsin” väljakutse ja ma otsustasin selle vastu võtta.

Tegelikult on minu kaal suvega väiksemaks läinud mitte suuremaks aga alati saaks paremini minna, palju paremini!

Minu jauks on august kõige sobivam kuu selleks, et rajale saada asi jälle kuna Härra H veedab selle enamasti vanaema ja vanaisaga puhates. Töökaaslane tuleb puhkuselt ja minu tööpäevad hakkavad jälle 8 tundi olema ja siis pole ma õhtuks nii väsinud ja mul on kaks tundi rohkem aega liikuda.

Kui ma aprillis tegin katse, et 21 päevaga tekib harjumus siis olin ma ju rahul kuna see tekkiski aga siis tuli puhkus, laiskus ja sada asja vahele. Õnneks siis maha võetud kaal pole tagasi tulnud ja isegi natukene veel alla läinud annab mulle motivatsiooni juurde, et natukene rohkem liikuda ja okeilt toituda läheb asi kergemini.

Selleks, et asi õnnestuks seal endale mõned eesmärgid :

1. Liikuda koos endomundoga 220 km kuu jooksul. See teeb umbes 50 km nädalas ja 7 km päevas.

2. Loobun magusast! Ma loobun magusa ostmisest mitte magusa söömisest. Kui sünnipäeval/pulmas/vanaema juures pakutakse siis ühe tükki ikka luban endale.

3. Joon ära 2,5 l vett päevas. Kuna hetkel on tunne, et mu keha hoiab kinni siiski vett ja on päevas kus ma ei joo piisavalt siis hakkasin flo äppis kasutama meeldetuletust, et juua.

4. Söön hommikust ja kokku 4 korda päevas mitte ei söö kaks korda nagu juhtub viimasel ajal.

5. Alko vaba august! Kuna alkohol paneb mu keha vedeliku kinni hoidma, paar päeva õgima ja on täitsa tühi kalor siis ma väldin seda. Pulmas/tüdrukuteõhtul/sünnipäeval 1 tervitusnapsu luban endale.

Elu on mulle näidanud, et mida karmima ma olen seda kiiremin läbi kukun aga neid punkte vaadates väga viriseda ei saa. Kõige suuremaks välja kutseks saab 4*päevas sellise kuumaga süüa, see saab raske olema. Kasvõi söön banaani ja joon keefiri kui midagi muud alla ei lähe. Olla paks on raske, alla saada veel raskem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s