Ma rikun enda vanemate puhkuse…

Mina ega minu vanemad just seda ei arva aga tundub, et teised arvavad ja kohe väga.

Kuna empsil ja papsil hakkab puhkus siis enamus ajast veedab Härra H augustis nendega. Neil on plaanin maale minna, Soome pandasi vaatama minna ja Eesti peal sõita. Mõlema vanema töökaaslased teavad seda kudas maail pöörleb Härra H ümber ja eile küsis ema töökaaslane, et :” Kas su tütar ise aru ei saa, et teie puhkuse rikub? ja kui ta emps vastas, et :” Ei riku ju, Preili oli armuline ja andis meile 3 nädala peale ühe vaba nädalvahetuse.” siis kõik inimesed olid suitsunurgas pööritanud silmi ja ohanud sellepeale. Siis ei suutnud emps vastu panna õli tulle valamisele ja rääkis neile, et :” Kui laps võtab endale kodulooma siis selle eest vastutab ja hooldab lõpuks vanem. Kui laps saab lapse siis on täpselt samasugune vastutus ja kohustust hoolitseda nagu kui alaealisena laps võtab looma. Lapselaps on lihtsalt kulukam kui koduloom!kui ema helistas ja sellest rääkis ja naeris siis oli kahju, et ta ei saanud neid emotsioone filmida mis teiste nägude oli. Teades oma ema ja seda kui tõsiselt ta seda kindlasti rääkis siis mul oli ka kohutavalt kahju.

Eelmine nädal ütles paps sama kummalise küsimuse peale, et :” ju me ei osanud talvel käituda Prouaga sellepärast karistuseks saame last hoida terve suve puhkuse.”

Tal oli ka väga ükskõik kes sai aru, et see oli nali ja kes mitte. Tema ei käi teisi õpetamas kui palju peab või ei peaks oma lastelastega olema. Mina pole neil palunud organiseerida või olla lapsega terve puhkus, see on nende oma valik. Vaid 1 nv küll palusin hoida kui me lähme pulma ja ei taha, et härra H oleks tervepäeva/õhtu üksinda kodus!

Kuna mina olen 8-5 tööl siis on minu vanemad ise võtnud otsuse enda tegemistesse kaasata Härra H. Just rääkisime nv sellest, et poiss võib kodus ka olla aga isa arvas, et mis ta mustamäel paneelikas üksinda konutab ja parem olgu maal õues.

Minu lapsepõlv möödus vanaema ja vanaisa juures mähel. Olid head suved ja me olime hoitud alati! Pm viidi meid mai lõpus ja tagasi toodi augusti lõpus ja meid käidi vaid vaatamas mõned nv ja puhkuse ajal käisime märjamaal kõik koos. Vanaema ja vanaisa sõidutasid meid mööda eestit ringi, käisime rannas ja linnad kohvikus ja loomaaias. Minu elu parimad mälestused on koos vanaema ja vanaisaga suvel. Minu vanemad on seda meelt, et nende vanemad aitasid neid ja nemad aitavad mind lapse hoidmisega. Soovivad sama positiivset ja häid suves pakkuda Härra Hle ja ma ei saa ju seda keelata.

Rääkides minu ema mustast huumorist siis just esmaspäeval ajas ta mind naerma kõvast. Ema hoidis eelmine nädal minu kassi, käis toitmas ja vett vahetamas. Ostis kassile uued krõbinad, et kassil oleks vaheldust. Kuna kauss tühi polnud siis valas karpi tagasi need mis olid köögis. Esmaspäeval helistas Härra H tööle ja oli minu peale kuri, et ma tema krõbina karpi olen kassi toidu valanud ja tema sõi seda ja kohutavalt halb oli. Mina teatsin, et mina valanud ei ole neid sinna karpi. Helistasin emale ja siis tuli välja, et tema oli valesse karpi pannud vanad krõbinad ja siis ütles :” Nüüd saab H kõhu korda need pidid ju seedimisele head olema ja juuksed hakkavad läikima nii, et pole hullu.” meil oli väga naljakas aga ainuke oli Härra H kes oli väga pahane.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s